Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt szeretnék a magyar emberek?

Ezt szeretnék a magyar emberek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=GgwPQpE7qO8


Franciaország a legjobb példa arra,hogy mennyire lehet integrálni a bevándorlókat,és hogy sok különböző kultúra milyen jól megél egymás mellett.

Tudom,hogy a feketék többsége milyen úton került oda, de mint látható rájuk is remekül hatott a francia kultúra...de majd biztos mi magyarok sikeresen integráljuk őket,mert nekünk ez hiányzik.

Látom a tv-ben a sok dolgozó diplomás "magyar" feketét,közel-keletit, de akkor tessék megnézni az érem másik felét is.

Ebben az 5 perces klipben több rossz szándékú ember van mint amennyit jó magyar "bevándorlót" betudna mutatni a liberális média összesen.

Biztos azért mert kevesen vannak az országban, de ahhoz,hogy bemutassanak 5 diplomás idegent, országot kell járni...szomorú.


2015. jún. 13. 11:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A hozzánk érkező migránsok nagyon nagy része koszovói, kisebb részben arabok, afgánok, a feketék többsége Olaszország felé próbál bejutni Európába.
2015. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
A cigányságot is zseniálisan integráltuk, megbirkúzunmk ezzel is..
2015. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem a bőrszín számít, vagy hogy honnét jött,hanem hogy látszik,hogy jelentős részüket nem lehet integrálni, nem képesek alkalmazkodni az európai normákhoz.
2015. jún. 13. 11:40
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy akarják.Én sem akarom.Csak ezek az elvarázsolt, galamblelkű,űberemancipálódott agyalágyultak akarják.

Vagyis hogy ők se,nyilván nem csak ők erről nem vesznek tudomást.Mintha ez a része nem lenne.Azt mondják több figyelmet ,türelmet és pénzt kell belevinni.Le kell ülni velük megbeszélni mire van szükségük.

Lehet rasszistázni de tetszik vagy sem az átlag feka invédör jóval sötétebb mint az átlag fehérszemű őslakos.

Nem lehet őket integrálni mer nem is akarnak.Én se akarnék afrikai népviseletbe járni ha ott kéne élnem.

Mért ide hozzák akit kimentenek a tengerből?

Ha már felveszik őket vigyék a másik irányba hazafele.Kapjanak egy zsugor ásványvizet azt csé.

Nem az én dolgom a saját családom kárára segítenem.

Erről az egészről az amerikaiak tehetnek.Senki más.

2015. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ezt szeretnék. Nem értem, miért nem lehetne most az egyszer pártoktól függetlenül nemet mondani a bevándorlásra.
2015. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

pontosítalak kérdező:


Franciaország a legjobb példa arra,hogy mennyire NEM lehet integrálni a bevándorlókat

2015. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
A baloldali ellenzék most éppen ennek kapcsán tudott fogást találni a kormányon, akiket már amúgy is mindenki rühell. További hergelés, meg ellen plakát kampány stb. eredménye hogy mindenki ezen a témán lovagol, de szerintem ezek az emberek vagy nem akarnak tudomást venni a bevándorlók természetéről, vagy ennyire burokban élnek. Sok cigányt ismerek, akik úgy élnek, mint az állatok, de ha távolban lakó ismerősömnek mesélek róluk, alig akarják elhinni, hogy miket csinálnak. Ha ilyen nagyszámú kisebbségről nem tudnak semmit sem, gondolhatod milyen jóhiszeműek a bevándorlókkal szemben, akikről még annyit sem tudnak. Egyszerűen burokban élnek.
2015. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A fidesz saját magát fogja tönkre tenni, ha nem mond nemet. Először is rengetegen ellenzik, ha mégis belemegy, akkor aztán tényleg sok szavazót fog veszteni, mert ez egy nagyon kénye téma. A másik pedig, hogy nem lenne jobb nekik zsebre vágni azt a pénzt, amit ezekre költenének? De most komolyan, behívnak egy csomó menekültet, és milliókat költenek rájuk, pedig akármire fordíthatnák. Tehát ha tisztességes a fidesz, ha nem, nem éri meg sehogy sem menekülteket letelepíteni az országba, mivel mindenképpen pénzt és hatalmat veszítenének. Én azt mondom, nem kell mindenben a nyugatra hallgatni, sem a baloldali bűnözőkre.
2015. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%
Bocs, de ezt nem a magyarok szeretnék. Ez a baloldali ellenzék szeretné. Akiknek mindegy mit mond Orbán, nekik csak az ellenkezője jó. Ha most Orbán fordulna egyet és elkezdené a menekülteket letelepíteni, akkor egyből kiutálnák az összeset.
2015. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2015. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!