Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hogy rongálja az mszp s...

Ki hogy rongálja az mszp s plakátokat?

Figyelt kérdés

letépi?

összedobálja?

rálő paint ball-al?

össze firkálja?

stb várom az ötleteket


én csak letépem nemes egyszerűséggel amit elérek xP

de este láttam olyan társaságot akik éppen festéket dobálnak rá amik a becsapódásnál szétfröccsennek és kreatív absztrakt nyomot hagynak.. másnap reggel szép színes lett Mesterházy feje

hát nem egy színes egyéniség?:)


2010. febr. 27. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
73%
Átnéztem az irományaitokat.És kérdezném tőlletek ,hogy mikor voltak a zavargások akkor ovodások háborúztak a rendőrökel.Mert szerintetek most is gyerekek baasszák össze ezeket a hugyós plakátokat.
2010. febr. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
59%

Üzenet az MSZP felé??

Egy marha vagy komám, majd akkor lesz üzenet, ha lesz feladója, márpedig miután megrongáltad nem hiszem hogy ot maradsz felvállalni a következményet.

Akkor miről beszélnk? Mondd szemtől szembe hogy mi a te hitvallásod, nyilvánítsd ki a véleményed.Az hogy plakátot rongálsz, nem kinyilvánítás, pusztán vandál marha vagy.

2010. febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 doboszoli ***** válasza:
48%

Szóval 20 kemény év. Szép dolog.

Apropó, voltál már nővel, mert az is jó dolog...

2010. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
100%
Védjétek már az mszp ét.Fász ki van.Tönkretették ellopták az országot.Saját maguk se mernek utcára menni.Akkor meg mit vártok mit várnak majd csokolgatni fogják a fejuket a kirakott plakátokon.Támogatva a dolog.Tojásozzátok őket mert megérdemlik.Hazaáruló banda.
2010. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
16%
Hát komám 30 forint a tojás, bár úgy tűnik a jobbikot rendesen tömik a zsidók pénzzel. Ne spórolj, inkább tojásozz.Féleszű banda.
2010. febr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:

Hú de kemény vagy komám!

Ennyire futja? Letépsz pár plakátot? És azt hiszed, hogy ezzel megváltod az országot, vagy hogy ez a szocikat érdekli? Ugyan már! Pár nap múlva kiragasztatja újra a te pénzedből, és még örül is neki, hogy kicsit többet juttathat a nyomdász haverjának! Szerinted ha eddig nem érdekelte őket a nép véleménye(pedig volt itt néha balhé rendesen), majd pont az fogja érdekelni őket, hogy te letéptél egy plakátot? Szánalmas vagy, ezzel csak a szocikat segíted, remélem tisztába vagy vele.

2010. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

"Az ilyen kérdésekből alakulnak ki azok a sztereotípiák, hogy a jobbikosok vandál, agresszív, törvényt nem tisztelő egyének."


Mert a fideszesek nem csinálják ám ezt... :D:D

(Meg az mszp a fidesszel), áááá dehogy... :D

Engem sajnos már megelőztek a rongálással.. :( :/

: )

2010. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:

Láttam egy nagyon jót:

Mága Zoltán plakátja volt Mesterházyé alatt, s ennek letépték a felét, így láthatóvá vált a mágás is. Az eredmény: Mága Za(e)rházi Attila :D :D

2010. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
90%
Rákérdezek: szerinted a veled nem egyetértők megsemmisítése, véleményük korlátozása helyes dolog?
2010. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálok vele semmit, csak kuncogok egyet és továbbmegyek... had díszelegjen csak, hagyni kell, had kampányoljanak, így sokkal égőbb lesz utána az eredményük...
2010. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!