Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hogy rongálja az mszp s...

Ki hogy rongálja az mszp s plakátokat?

Figyelt kérdés

letépi?

összedobálja?

rálő paint ball-al?

össze firkálja?

stb várom az ötleteket


én csak letépem nemes egyszerűséggel amit elérek xP

de este láttam olyan társaságot akik éppen festéket dobálnak rá amik a becsapódásnál szétfröccsennek és kreatív absztrakt nyomot hagynak.. másnap reggel szép színes lett Mesterházy feje

hát nem egy színes egyéniség?:)


2010. febr. 27. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%
nálunk miskolcon sárral dobálják. tiszta sár az egész.
2010. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:

"Azt mondod,hogy az MSZP plakátjának festése,dobálása,stb...nem rongálás,hanem véleménynyílvánítás.Ezek szerint ha valakivel beszélgetsz"


általában nem szoktam plakátokkal beszélgetni... ugyan is itt a plakát rongálás kipingálás a téma


de ha már beírod ezt a hülyeséget válaszolok rendesen .)

ha pl egy barát mszp s lenne és azt mondja már pedig a Magyar szoci párt az ország megmentője Bajnai és Feri meg szentek és soha nem loptak

akkor nem őt nem festem ki :) és tudod miért? mert nem plakát -.-' hanem ember...

mikor végighallgattam a véleményét utána tiszteletbe tartom hogy egy hülye :)


felénk nagyon gáz ha valaki mszp s szóval ha lenne ilyen aki felvállalja pár nap múlva már mindenki tudni fogja hogy ő az ő az mszp s :)



említetted hogy fideszes vagy

magyarázd el hogy a fidesz miért szavazta meg a titok törvény szigorítását?:$

ja és mi a véleményed az mszp és fidesz koalícióról

úgyis ettől hangos a média

na hajrá

2010. febr. 27. 23:20
 23/69 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen kérdésekből alakulnak ki azok a sztereotípiák, hogy a jobbikosok vandál, agresszív, törvényt nem tisztelő egyének.
2010. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:

"Engem pszichológiai szempontból érdekel a dolog?


Miért rongálod a plakátokat?


a) Ezzel vezeted le a frusztrációdat? (Mint mások mondjuk sporttal, számítógépes játékokkal, szexszel.)


b) Úgy gondolod, hogy ezzel csökkented az MSZP népszerűségét? Kevesebben szavaznak rá, ha kevesebb tiszta plakát marad fent?

(Itt mondjuk fent áll az a veszély, hogy néhány bizonytalan szavazó átáll az MSZP-hez, mert nem akar olyan pártokra szavazni, akiknek a támogatói ilyen vandál állatok.)


Tényleg érdekelne a válasz a kérdésemre!"


a plakát rongálás egy üzenet az mszp felé

röviden ennyi

2010. febr. 27. 23:24
 25/69 A kérdező kommentje:

"Az ilyen kérdésekből alakulnak ki azok a sztereotípiák, hogy a jobbikosok vandál, agresszív, törvényt nem tisztelő egyének."


és ki hozta itt szóba a Jobbikot?:) látod-látod...

mert én nem

2010. febr. 27. 23:25
 26/69 anonim ***** válasza:
5%

"Az ilyen kérdésekből alakulnak ki azok a sztereotípiák, hogy a jobbikosok vandál, agresszív, törvényt nem tisztelő egyének."


Nem, inkább az ilyen kérdések mutatják meg, hogy ezek tán nem csak minden alapot nélkülöző sztereotípiák (az ilyen kérdések és megnyilvánulások számát elnézve a jobbikosok egy jó részére vonatkoztatva)

2010. febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:

"Nem, inkább az ilyen kérdések mutatják meg, hogy ezek tán nem csak minden alapot nélkülöző sztereotípiák (az ilyen kérdések és megnyilvánulások számát elnézve a jobbikosok egy jó részére vonatkoztatva)"


na most tőled is megkérdem ki a fr@nc mondta hogy itt bárki jobbikos


mszp s plakátot a fideszesek is rongálhatnak és azok is akik nem szavaznak de utálják az mszp t... :)


mindenkink szíve joga üzenetet küldeni a 8 év mszp rablásra

sőt talán ez a minimum


szóval te is csak egy mszp védő vagy mint a többi :D

2010. febr. 27. 23:32
 28/69 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, a véleményedet azzal nyilvánítod ki, hogy NEM rájuk szavazol. Már ha vagy abban a korban, hogy szavazhatsz. Amit ugyanis te csinálsz, az szabálysértés, és valóban elég gyerekes módja még annak is. És a kérdéseddel is szabálysértésre buzdítod az embereket.

Mellesleg elárulod, hány éves vagy? Mert én azt gyanítom, hogy még messze jársz a nagykorúságtól, ha csak ilyen formában vagy képes kinyilvánítani a véleményedet.

2010. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
100%
Én levizelem az ilyen plakátokat, ha elérhető magasságban vannak :)
2010. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
67%
Ezekkel a plakátokkal akkor szennyezik leginkább a környezetet mikor kinyomtatják őket. Azzal hogy letéped megdobálod, összefirkálod, levizeled már sok kárt nem tudsz csinálni.
2010. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!