Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hogy rongálja az mszp s...

Ki hogy rongálja az mszp s plakátokat?

Figyelt kérdés

letépi?

összedobálja?

rálő paint ball-al?

össze firkálja?

stb várom az ötleteket


én csak letépem nemes egyszerűséggel amit elérek xP

de este láttam olyan társaságot akik éppen festéket dobálnak rá amik a becsapódásnál szétfröccsennek és kreatív absztrakt nyomot hagynak.. másnap reggel szép színes lett Mesterházy feje

hát nem egy színes egyéniség?:)


2010. febr. 27. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
100%
Én is messze állok a nagykorúságtól: 37 xD
2010. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:

hát igen aki valamilyen formában tiltakozik a hülyeség ellen

az még "biztos kiskorú" xD


nem vicces? szerintem se

2010. febr. 27. 23:57
 43/69 anonim ***** válasza:
40%
Fiam, te hány éves vagy?
2010. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
45%

Akkor ez a frusztráció levezetése.

Ugyanis szerinted mennyire érdekli az MSZP-t, hogy te tönkretetted egy plakátjukat?

Tudod mit csinálnak, kiteszik újból szintén - ahogy Te mondtad - az adófizetők pénzéből.


Ez a dolog egyedül neked jó!

2010. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy valamire kéne már ráébrednetek. Nem az adófizető a párt alkalmazottja, hanem a párt az adófizetőé.

Ha egyszer az ország a sarkára áll, megelégeli amit ezek a pénzével művelnek, letépi a F...szukat és feltolja a p...csájukba akkor nem tudnak majd több plakátot kitenni a mi pénzünkből.

2010. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:

-341Sh-

66F

43

678 CAPATOB-BOPKYTA

2010. febr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:

"Akkor ez a frusztráció levezetése.

Ugyanis szerinted mennyire érdekli az MSZP-t, hogy te tönkretetted egy plakátjukat? "


mondtam már hogy egy üzenet feléjük

és hidd el érdekli őket valamennyire



na itt egy újabb kérdés:

MIÉRT VÉDITEK AZ MSZPS PLAKÁTOKAT MIÉRT ZAVAR HA VALAKI LETÉPI VAGY RONGÁLJA ŐKET?

2010. febr. 28. 00:41
 48/69 anonim ***** válasza:

"MIÉRT VÉDITEK AZ MSZPS PLAKÁTOKAT MIÉRT ZAVAR HA VALAKI LETÉPI VAGY RONGÁLJA ŐKET?"


Mert ez ideológiai háttértől függetlenül törvénysértés, bűn.


Ugyanolyan bűntettnek számít például ha én Gyurcsány Ferencet, Orbán Viktort, Fodor Gábort vagy Morvai Krisztinát lövöm le.

Mindegyik ugyanúgy bűn, függetlenül, hogy ki mennyit használ az országnak.


De ez csak egy példa volt!

2010. febr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
100%

De sok karótnyelt moralista összegyűlt ebben a topikban. A teljes MSZP nyugdíjas tagozatot ideküldték? :)))


Én amúgy nem rongálom az mszp plakátokat, meg mást sem. Nincs értelme sem, úgysem hatnak senkire. Sőt, szerintem az mszp kampánya határozottan visszafelé sül el (ennyi kudarc után a lakosság szerénységet várna a szociktól, nem öntömjénezést).


"szétfröccsennek és kreatív absztrakt nyomot hagynak.."


Jackson Pollockot én is kedvelem! Annak idején az SZDSZ nevezte a graffitit utcaművészetnek. Tessék, itt az új utcaművészet.

2010. febr. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb MSZP-s plakát van,annál jobb. Ezek ugyanis olyan károsak az egészségre,mint a cián...
2010. febr. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!