Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hogy rongálja az mszp s...

Ki hogy rongálja az mszp s plakátokat?

Figyelt kérdés

letépi?

összedobálja?

rálő paint ball-al?

össze firkálja?

stb várom az ötleteket


én csak letépem nemes egyszerűséggel amit elérek xP

de este láttam olyan társaságot akik éppen festéket dobálnak rá amik a becsapódásnál szétfröccsennek és kreatív absztrakt nyomot hagynak.. másnap reggel szép színes lett Mesterházy feje

hát nem egy színes egyéniség?:)


2010. febr. 27. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:

" Kérdező, a véleményedet azzal nyilvánítod ki, hogy NEM rájuk szavazol. Már ha vagy abban a korban, hogy szavazhatsz. Amit ugyanis te csinálsz, az szabálysértés, és valóban elég gyerekes módja még annak is. És a kérdéseddel is szabálysértésre buzdítod az embereket.

Mellesleg elárulod, hány éves vagy? Mert én azt gyanítom, hogy még messze jársz a nagykorúságtól, ha csak ilyen formában vagy képes kinyilvánítani a véleményedet."


aztán hol érdekel hogy szabály sértés?

ahhoz képest amit ezek csináltak

nem buzdítok rá hogy mások rongálják csak megkérdeztem ki hogy szokta


minden sarokon mesterházy mosolyog azzal a ronda fejével amiket az adófizetők pénzéből ragasztanak ki


szóval ne prédikálj itt nekem hogy mi a helyes és mi nem


bár semmi közöd nincs hozzá de 20 vagyok

2010. febr. 27. 23:40
 32/69 anonim ***** válasza:
89%

még egyet se rongáltam meg

egy jobbikos

2010. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
23%
max 14-15 éves az IQ-d.
2010. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
100%

23:41


de ferinek rajzolnék bajuszt xd

2010. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 A kérdező kommentje:

"max 14-15 éves az IQ-d"


ennek a mondatnak van ám értelme

az IQ az nem lehet 14-15 éves....

te nagyon hülye :D

2010. febr. 27. 23:43
 36/69 anonim ***** válasza:
83%
23:39 vagyok. közben gondolkodtam a dolgon. Ha letéped a plakátokat azzal csak jót teszel. Ha minden magyar ember így tenne vissza lehetne szorítani a pártok plakátok általi környezetszennyezését. Egy idő után rájönnének nincs értelme kiragasztani. Bár több ilyen ember lenne az országban mint te. Hajrá előre!
2010. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
61%

Azt egy betűvel sem írtam,hogy Fideszes vagyok.Azt írtam hogy arra fogok szavazni.A kérdéseidre nem fogok válaszolni,mert különösebben nem merülök bele a politikába.Abszolút felszínesen foglalkozok vele.Tök egyszerű szempont miatt szavazok rájuk:változást akarok,nem akarom hogy a mostani helyzet álljon továbbra is fenn.

Nem szoktál plakátokkal beszélgetni,elhiszem.De emberekkel sem túl sokat ha nem értetted mi volt a mondanivalója annak amit írrtam.Elnézést.Egyébként ha az MSZP-snek tiszteletben tudod tartani a véleményét elkönyvelve hogy hülye,akkor miért nem lehet ezt az egyszerű dolgot megtenni a plakátokkal kapcsolatban is.Ránézel,és elkönyveled hogy van egy undorító párt, vannak olyan hülyék akik még reklámozzák is hogy ők az MSZP-t támogatják.Ennek a fajta véleménynyílvánításodnak úgysem lesz súlya.Mikor áprilisban nyílvánítod majd ki a véleményed,annak lesz eredménye.

2010. febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:

" 23:47"


és nem utolsó szempont az se hogy nem költenének ilyen hülyeségre a mi adónkból


a sok bal liberális lelkivilága meg.. ha ha eddig se érdekelt :)

2010. febr. 27. 23:51
 39/69 anonim ***** válasza:

" Kérdező, a véleményedet azzal nyilvánítod ki, hogy NEM rájuk szavazol. Már ha vagy abban a korban, hogy szavazhatsz. Amit ugyanis te csinálsz, az szabálysértés, és valóban elég gyerekes módja még annak is. És a kérdéseddel is szabálysértésre buzdítod az embereket.

Mellesleg elárulod, hány éves vagy? Mert én azt gyanítom, hogy még messze jársz a nagykorúságtól, ha csak ilyen formában vagy képes kinyilvánítani a véleményedet."



Végre egy jogász...

2010. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:

"miért nem lehet ezt az egyszerű dolgot megtenni a plakátokkal kapcsolatban is.Ránézel,és elkönyveled hogy van egy undorító párt, vannak olyan hülyék akik még reklámozzák is hogy ők az MSZP-t támogatják"


már írtam ez üzenet a párt felé... :)

2010. febr. 27. 23:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!