Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hogy rongálja az mszp s...

Ki hogy rongálja az mszp s plakátokat?

Figyelt kérdés

letépi?

összedobálja?

rálő paint ball-al?

össze firkálja?

stb várom az ötleteket


én csak letépem nemes egyszerűséggel amit elérek xP

de este láttam olyan társaságot akik éppen festéket dobálnak rá amik a becsapódásnál szétfröccsennek és kreatív absztrakt nyomot hagynak.. másnap reggel szép színes lett Mesterházy feje

hát nem egy színes egyéniség?:)


2010. febr. 27. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:

"nem védjük az mszp-t csak lebasszuk a vandál kisgyerekeket"


ez nem vandálság hanem vélemény nyilvánítás és a kampány végén így is leveszik majd őket


ha körbetapétázzák a várost viseljék el a kritikát is :)


narancsa dobálni xD ez mekkora poén :DD

2010. febr. 27. 22:48
 12/69 anonim ***** válasza:
56%

obbikosként nem tartom helyesnek ezt a viselkedést. az mszp és a fidesz taktikája nem a játékszabályok szerint játszani. ha teheti az ember, akkor nem szabad lesüllyedni.


Attól még hogy a feltételes módban leírsz valamit még nem kell csinálnod is.


Pld én!


Félkemény kakával átrajzolnám átmenetszerűen Gyurexet, OVi ra!

2010. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:

hehe ez is jó pár ez nem rongálás... csak mszp s plakát másképp


http://www.youtube.com/watch?v=Rs4eqLWIJfc


jó szórakozást:D

2010. febr. 27. 22:53
 14/69 anonim ***** válasza:
88%
Eléggé utálom az mszp-t, de még sosem jutott eszembe plakátokat tépdesni. De másét se. Szennyezem vele a környezetemet. De ha a kukába dobjátok, az más. :)
2010. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
32%
és mond, neked erre feláll?
2010. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:

"de még sosem jutott eszembe plakátokat tépdesni. De másét se. Szennyezem vele a környezetemet."


én szelektíven gyűjtöm mszp t mszp s kukába fidesz fideszes kukába :))

viccet félretéve kukába szoktam dobni.. nem szoktam szemetelni az utcán


"és mond, neked erre feláll?"

aj-aj riadó egy maszop os fúúúj

2010. febr. 27. 23:00
 17/69 anonim ***** válasza:
100%

Ma láttam egy összefirkált MSZP-plakátot. Amúgy 94-ben vagy 98-ban rongáltam. Az összefirkált MSZP-s plakátot felülragasztották, a firkákat takaró fedőpapírral. Én ezt szedtem le egy haverral. (egy darabot vagy kettőt összesen)


Viszont amit sajnálok, hogy nem tettem, meg: A szadesz "Magyarország keresztény ország?" kérdéses, pont a templommal átellenes oldalon, a templomtól max. 20 méterre lévő plakáton nem rajzoltam be az x-et az igenhez.

Bár jobb poén lett volna a 2006-os MSZP plakátról ráragasztani az IGEN szót. Beszélgessenek el egymással, ha már koalíciós parnerek! :)

2010. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:

"Ma láttam egy összefirkált MSZP-plakátot. Amúgy 94-ben vagy 98-ban rongáltam. Az összefirkált MSZP-s plakátot felülragasztották, a firkákat takaró fedőpapírral. Én ezt szedtem le egy haverral. (egy darabot vagy kettőt összesen)"


én is csak azt szoktam amit elérek buszmegnél pl

amit elérek azt letépem és megy a kukába :))

ami nem jön le azt összefirkálom... ennyit nekem megér :))

szóval mostanában mindig van a zsebembe egy vastag alkoholos filc biztos ami biztos :D

2010. febr. 27. 23:06
 19/69 anonim ***** válasza:
25%
Kedves kérdező!Azt mondod,hogy az MSZP plakátjának festése,dobálása,stb...nem rongálás,hanem véleménynyílvánítás.Ezek szerint ha valakivel beszélgetsz,esetleg haveroddal,és eltér valamiről a véleményetek,akkor őt is kipingálod vagy megdobálod?Mielőtt engem is "kihaló fajnak" gondolnál,a Fidesz-re fogok szavazni.
2010. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
58%

Engem pszichológiai szempontból érdekel a dolog?


Miért rongálod a plakátokat?


a) Ezzel vezeted le a frusztrációdat? (Mint mások mondjuk sporttal, számítógépes játékokkal, szexszel.)


b) Úgy gondolod, hogy ezzel csökkented az MSZP népszerűségét? Kevesebben szavaznak rá, ha kevesebb tiszta plakát marad fent?

(Itt mondjuk fent áll az a veszély, hogy néhány bizonytalan szavazó átáll az MSZP-hez, mert nem akar olyan pártokra szavazni, akiknek a támogatói ilyen vandál állatok.)


Tényleg érdekelne a válasz a kérdésemre!

2010. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!