Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ciki az Mszp-re szavazni,...

Nem ciki az Mszp-re szavazni, srácok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 15:17
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

Horthy konzervatív politikus volt, de lényegtelen... :D


meg az is, hogy hány miniszterelnököt lemondatott, mert túlságosan jobbra tolódtak... az egy dolog, hogy kommunistaellenes volt, de ugyanúgy ódzkodott a másik szélsőségtől is...


deeee nevezzük csak nácinak... nevezzünk csak nácinak meg fasisztának (bár az is lényegtelen, hogy a fasizmus rohadtul nem nácizmus...) mindenkit, aki csak egy kicsit is belegondol, hogy ugyan miért van kevesebb joga a Többségnek manapság, mint a kisebbségnek... például...

2010. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
A megszokott bolsiknak nem ciki. Milyen kár, hogy ennyien vannak és akad köztük fiatal is. Utálom mindet.
2010. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
49%
16:54 es vagyok: Nem tudom miért szavaztak le 0-ra, de nagyjából így néz ki a magyar szólásszabadság :) Köszönöm szépen. Abszolút nem érdekel ki kire szavaz, és az is magánügy, hogy Én kire fogok. Mindenesetre ez a gyerekes nagypárti politika abszolút hidegen hagy, mindegy, hogy jobb vagy bal, mindegy, hogy vörös-e vagy narancs :) Amíg " igaz magyarok" azt mondják az ország lakosságának a felére hogy mocskos kommunista, addig itt senki ne álmodozzon nemzeti egységről. Lehet megint lenullázni... Tiszteletem
2010. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
59%

21:14 mert a jobbikosoknak sérti az önérzetét ha valaki nem öltözik bohócnak időröl időre, és nem lett agymosott.

korrekt a válaszod. és egyet is értek vele. kivéve ha dávidra meg a bajszos komájára szavazol

2010. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
59%

21:14 - 21:20 vagyok még. és igen ezeknek itt mindenki zsidóbérenc, vagy idézem "nagy anti fasiszta szadista trappista csürhe" vagy orbán szimpatizáns aki nem ért egyet velük. na már most ha egyik se vagy akkor is rád fogják te az vagy és kész mert az 1000 éves szent ember azt mondja.

ez a tipikus magyar jellem. aki mást mond vagy csinál kiközösíteni, leugatni.

2010. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
0%

"21:14 mert a jobbikosoknak sérti..blabla"


ja ja keverd bele a Jobbikot... ehhez értesz

mer a jobbikosok így jobbikosok úgy


szálljál már magadba!

2010. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
0%
21:33 mi az hogy szálljál magadba?? talán amit az előbb írtam nem igaz? nyilván képzelődöm. nézd meg a viselkedéseteket és a megnyilvánulásotokat onnan kezdve mikor valaki nem ért veletek egyet.
2010. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
de
2010. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

"21:33 mi az hogy szálljál magadba?? talán amit az előbb írtam nem igaz? nyilván képzelődöm. nézd meg a viselkedéseteket és a megnyilvánulásotokat onnan kezdve mikor valaki nem ért veletek egyet."


jaj de fel vagyunk háborodva.. kell zsepi?

2010. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Ha azokra akarsz szavazni akik

-csak a saját zsebüket tömik

-nem érdekli őket az ország sorsa

-teljesen eladósitják az országot


akkor bátran

2010. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!