Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ciki az Mszp-re szavazni,...

Nem ciki az Mszp-re szavazni, srácok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 15:17
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
17%

De, elég ciki.

De van sokkal cikibb is (Jobbik).

Na az már ultra gáz.

2010. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
9%

15:37 vagyok

a jobbikra szavazni kb akkora fail mint az mszp re

2010. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
93%

Hogy ne lenne ciki! Sőt elkeserítő!


De van egy-két jellegzetesség.

Nem az számit hogy milyen a morál, ami alapján szavaz! Hanem hogy úgysem tudja meg senki. Hogy csak a jobboldal ne! Én mindig balos voltam- és nem zavarja hogy maga az MSZP nem volt soha balos! Hogy adott nyugdíjemelést- közben meg csak szavazatot vett a szabad rabláshoz!


Az egész ország egy bohózat, sok bohóccal. Sajnos sokaknak ha a torkát vágnák akkor is bohóckodik, mert az élete egy bohózat és cirkusz a színfalak mögé meg nem is akar már benézni!

2010. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
70%
de ciki :D
2010. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
81%

15:37 vagyok

a jobbikra szavazni kb akkora fail mint az mszp re


Mondja ezt a Fidesz?

Akik ugyan azon a kisz szirupon nőtt fel, azokat az érdekcsoportokat támogatja, azokat az értékeket szolgálja mint az MSZP?


Gondolj csak az új titoktörvényre.

2010. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
9%

15:51


Mi köze van Magyarországnak az USA-hoz? Horthyt a tettei alapján ítéli meg a történelem, és a tettei egy jobboldali, kommunistaellenes, antiszemita emberre vallanak, aki első sorban saját arisztokrata osztályának kedvezett, és nem érdekelték az egyszerű emberek. Számomra ő és a világa letűnt őskövület, és aki példaképének tartja, azt is a megfelelő kategóriába sorolom. Miért kell a Jobbiknak egy félfeudális úri világot majmolnia?

2010. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
18%

16:01


mi az hogy mondja ezt a fidesz? :D te hallucinálsz kicsi mert egy szó sem esett más pártról. én lehet egyiküknek sem teszek X et, mert nem érdemlik meg! de ha igen. akkor azért hogy valami ellen tegyem le. tehát nem állok egy párt mellett sem. amit mondtam objektív véleményként mondtam és fent is tartom.

2010. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
76%

"De, elég ciki.

De van sokkal cikibb is (Jobbik).

Na az már ultra gáz."


ja ja ülj le egyes


szavazz a Jobbikra!

2010. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
29%
nem ciki
2010. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Ne tévesszen meg semmi. A narancsligetben és a jobbik soraiban sincsenek messiások. A szavazók nagy része csupán a saját jövőbeni előnyök végett csapódik más más párthoz. Köpönyegforgató az egész politikai bagázs kivétel nélkül.

Szopatás 2010 - cseberből vederbe....

2010. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!