Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ciki az Mszp-re szavazni,...

Nem ciki az Mszp-re szavazni, srácok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 15:17
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
96%

Mi köze van Magyarországnak az USA-hoz? Horthyt a tettei alapján ítéli meg a történelem, és a tettei egy jobboldali, kommunistaellenes


Egyszerű barátom!


1920 as évek állapotát " politikai, ideológiai" és annak a mérőszámait egy adott ország vagy ember esetén, csak az adott korszakban létező ideológiákkal azonosíthatod, vagy vetheted össze! Az akkori szociális és társadalmi berendezkedések alapján nem volt Horthy csak legfeljebb erőskezű és protekcionista. De azt átvetíteni nem fair, hiszen akkor z amiknál nem létezhetnének pártok, mert ott a kuk klux klan volt a divat, az angolok halomra lövették a munkásokat és az indiaiakat, a szovjet kommunizmus tombolt stb stb.


Szóval Horthy nem volt kirívó, de sokat elért és egy erős gazdaságot hozott létre.

2010. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
62%

Mindenki arra szavaz akire akar. Mondjuk nekem egy rokonom azt mondta, hogy "hogy azért szavaz az msz p re mert ő élt a régi világba.Meg, hogy régen mindenkinek volt munkája.most meg kevés a munkás. és jobb az mszp

A Nagy túrót jobb(én véleményem) Épp azért nincsen munka, mer az mszp tönkrevágottt mindent. Szóval nem értem a logikát...

A régi világban volt munka....

akkor az mszp volt

most nincsen munka, de most is az mszp van...Erre azt mondta,

hogy mert üres az államkassza.

Épp azért mert az mszp eladott minden állami magántulajdont!!!

2010. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
2%
Horthy erősen jobboldali volt,csak ma a történelmet a szélsőjobb meghamisítja.Nem kellene éltetni.Szerintem az az eszement,aki a Jobbikra szavaz.
2010. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
95%

Nem ciki, ha az ember arra szavaz akit lelkiismerete diktál. Sokkal cikibb ha erőszakkal be akarják neki magyarázni, hogy nem úgy van. Még cikibb ha még hallgat is a bemagyarázásra.

Párttól függetlenül.

2010. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
96%
Hat jobbara sok evvel ezelott azt mondtam volna erre a kerdesre hogy Miert lenne ciki?Mindenki arra szavaz amit jonak lat.De ma mar azt mondom nem hogy ciki hanegy szegyen es gyalazat aki meg mszp-vel fogodzik.
2010. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
4%
Én már csak azért sem szavazok a Fideszre mert szardobáláson kívül nem csinálnak semmit, de nem csináltak akkor sem amikor hatalmon voltak. MSZP-re sem fogok amúgy és jobbikra sem.
2010. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
de igen, az :D de úgyse derül ki, hogy a szavazófülke sötétjében hány ilyen sötét lesz, aki ilyen ciki :D
2010. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
ja, 16:39 es vok. Miért van ennyi munkanélküli? Mszp keze (is) benne van....
2010. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
83%
16:54 nyugatss meg hogy a dávid bokros szarkupacra sem fogsz akkor már. értelmesnek tűnsz pedig, kár lenne érted
2010. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim válasza:
100%
Cikinek nem ciki csak marhaság....
2010. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!