Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ezek a karácsonyi,...

Szerintetek ezek a karácsonyi, húsvéti ételosztások alapvetően nem szánalmasak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ti ezzel, hogy vagytok. De én bármelyik rokonomat megnézem, és persze jómagam is:

Ha olyan anyagi helyzetbe kerülnék, hogy sorba kelljen állnom kajáért ünnepkor, akkor inkább otthon maradnék, ennék kenyeret és azon gondolkoznék, hogyan lehetne több pénzt keresnem, hogy juthatnék ki ebből a helyzetből. De az 1000%, hogy nem lenne pofám beállni a sorba. Miért? MERT SZÉGYELLNÉM! IGEN! Ez hiányzik a legtöbb magyarból, a szégyenérzet!!


Ezek az utolsó szégyentelen lepra proletárok meg csak állnak a sorban és várják, hogy majd valaki a szájukba tegyen valamit.

Kérdezem én, ez nem szánalmas?

És erre mondják, hogy hát nagy a szegénység az országban. Hát, az erkölcsi szegénység, az tényleg nagyon nagy. Senki nem szégyell semmit, és mindenki mást hibáztat mindenért, és esze ágába sem jutna saját maga megoldani a SAJÁT gondjait, mindig mástól várja a megoldást.


Ilyen mentalitással örökre egy szégyenország leszünk.


2015. ápr. 9. 10:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg inkább az ilyen 0 morális és szociális érzékű lények nem hiányoznának az országból...
2015. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező fiatal , egészséges és van hol laknia.

akik sorban állnak azok idős, beteg vagy egyéb szerencsétlen sorsú emberek akiknek egyszerűen nincs más választása mint hogy sorba álljon ott.

2015. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!