Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg vagytok elégedve az...

Meg vagytok elégedve az egészségüggyel?

Figyelt kérdés
A kormány szerint minden rendben az egészségügyben.

2015. ápr. 7. 11:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Félretéve a viccet: egyik ismerősöm ápolóként dolgozik a miskolci SZTK-ban. Le volt hányva az egyik párnahuzat, ment a főnővérhez, hogy kicseréli. A főnővér szólt, hogy jelenleg nincsen tiszta, fordítsa meg úgy, hogy alul legyen a hányásos része, úgyis megszáradt már rajta, de a beteg ne vegye észre. Ez csak egy kis sztori, bár a Fideszes képviselők gondolom nem ilyen kórházakba járnak :)
2015. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"A kormány szerint minden rendben az egészségügyben."


Jah, mert a kormány tagjai külföldre járnak méregdrága magánklinikákra.


Hozni kéne egy törvényt, hogy parlamenti képviselő CSAK Magyarországon mehet kórházba, és csak államiba, tehát nem magánklinikára. Mindjárt lenne pénz hirtelen az egészségügy fejlesztésére.

2015. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ami most van, azt a legeslegjobb indulattal SEM lehet egészségügynek nevezni. A börtönök jobb állapotban vannak és több pénzük van mint a kórházaknak.
2015. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező,nagyon vicces kedvedben vagy úgy látom
2015. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%

Elhiszem, hogy meg vannak elégedve, hisz ők elit kórházakba járnak. Viktornak pl. még saját fogorvosa is van. Nem járnak az ilyenek a pórnép közé, így fogalmuk sincs a valóságos helyzetről. Szerintük Tündérországban élünk, ahol Magyarország Európa motorja, a legjobban teljesítő tagállam az Európai Unióban, példakép az egész világ számára. Nem csak az a szomorú, hogy ezt terjesztik a rádiótól kezdve mindenhol, hanem hogy van aki elhiszi. Talán még ők is. Annyira belejöttek a hazudozásba, álomképek kergetésébe, hogy nekik már ez a valóság.

Márpedig nekem az a valóság, hogy a kórházba, amikor műtöttek, még függöny sem volt az ablakokon !!! Nekünk kellett eltakarni a napot köntössel nyáron. Egy köntös egyik végét az ablakhoz, a másikat pedig az infúziós állványhoz kötöttük. És akkor most jöjjön az ellátás minősége. 3 napig voltam az átvérzett kötésemben, mert csesztek kicserélni, pedig a főorvos is mondta nekik. Szerintem nem volt elég kötszer. Este csalánkiütéses lettem, kezdett dagadni a szám. Még ennek ellenére is úgy kellett könyörögni a kálciumért. Amiből mondanom sem kellett, hogy az egész osztályon egy darab volt. Vagyis az utolsót én kaptam meg. Könnyű vegyes táplálék gyanánt, epeműtét után, elém vágták a babfőzeléket kolbásszal. Másnap pedig a marhapörköltet káposztás savanyúsággal. Csak gratulálni tudok. Egyszer meg sebészetre kellett mennem, de fájdalomcsillapító már nem járt, mivel nem volt pénzük rendelni. Majd lefordultam a vizsgálóasztalról. Taxival kellett anyámnak hazavinnie, mert nem bírtam megállni a lábamon. Majdnem elájultam. És én még szerencsésnek mondhatom magam, mert sok kórházhoz képest a miénk szálloda. Na ez a magyar egészségügy 2015-ben. Igazán elégedett lehet vele a miniszterelnöke a Fideszeseknek. Nekem nem az, én nem rá szavaztam és soha nem is fogok.

2015. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!