Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon kevesen voltak a...

Nagyon kevesen voltak a tüntetésen, az emberek meg vannak elégedve a kormánnyal, vagy mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Alig két-három ezren voltak a tüntetők, csökkent a kormány ellenes hangulat? Mi történt?

2015. febr. 1. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Elfogyott az amerikaiak pénze, nem tudják finanszírozni tovább a bértüntetőket!
2015. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Minek mentek volna ki?

Mármint úgy értem, hogy ott vannak, hőbörögnek, aztán szépen hazamegy mindenki.

Ennek van értelme?

2015. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Meglett az eredménye annak, hogy egyesek rátelepedtek az egészre. Meg persze hideg van és vasárnap este. Majd tavasszal, ha jobb idő lesz, akkor talán többen lesznek.


Meg persze amit a 2. mond. A hőbörgésnek nem sok értelme van.

2015. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ilyen Heller Ágnes féle meg EgyüttPM-es alakokra nem sokan kíváncsiak.
2015. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Végighallgattam pár "tüntetést" ami a Fidesz ellen szól, de kimerültek annyiban, hogy itt nincs demokrácia, meg aki nem velük van, az maga az ördög. Már eleve nem demokratikus ahogy uszítják az embereket akkora hülyeségekkel mint az állat. Nem túl felvillanyozó maga a paletta sem akikből ki kéne választani a "kormányváltókat". Csupa bukott sz@r párt. alternatíva nélkül.
2015. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ezeken a rendezvényeken nincs ingyen leves, mint a békemeneten, ezért hidegben nem vállalják be sokan. Komolyabbra fordítva a szót: szerintem kezdik belátni, hogy a tüntetgetésnek semmi eredménye, kap egy kis sajtóvisszhangot, a nagyobbakról még a nemzetközi sajtó is ír, de ennyi, semmi nem változik, mert nem ez a megfelelő eszköz. Sajnos.
2015. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
#5-ös teljes mértékben igazad van. 2006 után szerintem sok embernek elment a kedve a tüntetésektől. Viszont az internetadó ellen való tüntetés sikerrel járt. Nem értem , miért tüntetnének? Nincs demokrácia? Sztem akkor lenne diktatúra, ha nem mehetnél ki az utcára tüntetni. Tudtommal eddig még mindenki kiállhatott a maga igazáért , nem vitték börtönbe. ( Oroszoknál azért más a helyzet,ők panaszkodhatnának) Annak meg nem látom értelmét , hogy kimennek: Orbán takarodj! Fidesz lopó! Semmi értelmes megnyilvánulás.Az útlezárásos tüntetésekről nem is beszélve ( az embereket tartják fel,azok isszák meg a levét,nem a politikusok...)
2015. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"itt nincs demokrácia, meg aki nem velük van, az maga az ördög"


Pontosan ezért nem érdekelnek senkit a tüntetések. Ennél még Orbán Viktor "munkahelyteremtése" is pozitívabb, mint azért tüntetni, hogy "nincs demokrácia". Jó, és akkor mi van,hogyan tovább?

2015. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Artak ***** válasza:
89%

Nem csökkent csupán az emberek lettek fásultabbak.

Végülis mi értelme van ezeknek a tüntetéseknek? Semmi.

Ide az kellene hogy legalább az ország egytizede fellázadjon és kisöpörje őket a parlamentből. De ez valószínűleg sosem fog bekövetkezni mivel az emberek megosztottak és fásultak. No meg mire mennének fegyvertelenül az állig felfegyverzett rendvédelmi erőkkel szemben?

A legtöbb országban a kormány tart a néptől mivel sok a fegyver és/vagy olyan az emberek mentalitása hogy nem lehet őket büntetlenül hülyének nézni.


Ha szétnézel nyugaton akkor láthatod, hogy az emberek csip-csup ügyekért is hajlandóak az utcára vonulni mivel van eredménye.

Persze egy igazi demokrácia teljesen más mint az torz förmedvény ami nálunk van. Ott, ha kompromittálódik egy politikus akkor azonnal lemond. Nálunk meg szó szerint az emberek képébe röhög mert tudja hogy érinthetetlen.

Egy igazi demokráciában az emberek beleszólhatnak a kormány döntéseibe. Nálunk a fidesz óta nem volt népszavazás.


A sok év orosz elnyomás meghozta a gyümölcsét. Hozzászoktunk, hogy velünk bármit megtehetnek.

2015. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Mindig ugyanaz a 2000 agyament randalírozik kint...készül felmérés is,,,a jelen tüntetéseken résztvevők több mint 85%-a vagy valahogy így vett rész kormányellenes tüntetésen 2010-14 között.. Vond le a következtetést. A li bs ik tüntetnek. Én nem vagyok fidesznyik és nem is szavazok, de orbánék ellen csak a netadós tüntetés volt komolyabb... És olyan intézkedések, amik az embereket komolyan, anyagilag érintik: elhanyagolhatóak voltak.... Magánnyugdíj lenyúlás ( de ez nem közvetett, így az átlagember nem érzékeli,, majd idővel), most matricarendszer (de én mondjuk sokakkal egyetemben jobban jártam ( 40 helyett 20 lett az éves matricám),,,illetve a mostani új adók,,,nameg a baklövés a netadó (ami vissza lett vonva). Sok mást nem tudnék felsorolni...mert úgy gondolom, hogy az előnyugdíjazás intézményét és nyugdíjkorhatár emelést illetve a szociális rendszer átalakítását...bármelyik következő kormány meglépte volna, akár balos, akár jobbos.
2015. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!