Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt-e olyan időszak az...

PROLI1960 kérdése:

Volt-e olyan időszak az országban, hogy mindenki meg volt elégedve a vezetéssel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Igen,Németh Miklós és Antall József kormányzása alatt 1988. november 24.-től 1993.december 12.-ik.
2012. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Visszavonva,nem olvastam el rendesen a kérdést!Olyan hogy mindenki meg lett volna elégedve,talán nem volt.A Kádár korszakban is csak látszólag volt megelégedve mindenki,bár a mostaninál mindenképp jobb volt az is.
2012. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehol a vilagon soha nem volt ilyen, es nincs. Meg a diktaturakban is vannak akik elegedetlenek- legfeljebb nem nyiltan.

A linken megnezheted, hogy a masodik VH ota az amerikai elnokokkel mikor hany szazaleka az amerikaiaknak volt elegedett.

[link]

Nyomj ra a fenykepekre. Baloldalon kiikszelheted, aki mar nem erdekes neked.

2012. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jutott amit egyszer Habsburg Ottó mondott(vagyis egy családtagjától idézett) az ideális uralkodóról. Nem tudom szó szerint, de valami ilyesmi: "Egyszer Ferenc császár azt mondta: Ha a birodalmam minden egyes alattvalója egyformán, mérsékelten elégedetlen, nyugodtan halok meg, hogy jól uralkodtam." Nem szerettem Habsburg Ottót, de itt nagy igazságot mondott.
2012. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kádár János alatt.
2012. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!