Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt mondta Szanyi Tibor kb 3...

Azt mondta Szanyi Tibor kb 3 perce a hír tv-ben, ha ő lenne kormányon mindennel meg lenne elégedve. Vélemény?

Figyelt kérdés
Én ebből azt hozom ki, hogy semmi baja a fidesz intézkedéseivel, csak az zavarja, hogy nem abban a pártban van amelyik épp kormányon van. Az idézet nem volt pontos, mert nem jegyeztem meg, de kb így hangzott...
2013. júl. 16. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
A legnagyobb baj, hogy Szanyi Tibor szabadkőműves, és benne van az ország eladásában. Szanyinak lakása van a Vizafogónál épült izraeli kibucban.
2013. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mr Alkohol?


Az MSZP-nek sem hiszek, de neki aztán főleg nem.

2013. júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha én a kormányban ülnék, akkor én is elégedett lennék most... De mivel nem vagyok ott...
2013. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szanyi lassan utoléri Gyurcsányt a legszánalmasabb politikai bohóc versenyben.
2013. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A Szanyi? aki 2013 árilis 4-én !! megkoszorúzta a dicsőséges szovjet felszabadítók emlékművét?

Nincs véleményem.

2013. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"a ő lenne kormányon mindennel meg lenne elégedve. " Ez egy cinikus mondat, irónia... Nyilván ha ő lenne a kormánypártiak helyében, elégedett lenne, mivel minden az ő érdekük szerint működik.
2013. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rémuralom ***** válasza:

Vagy az zavarja, hogy nem ő van kormányon. Amikor az ő pártja volt kormányon, akkor mindennel meg volt elégedve, nem hallottuk ennyiszer a nevét.


Akárhogy értelmezzük, mindenképpen öngól. Ha racionalitást feltételezek róla, arra jutok, hogy talán azt akarhatta mondani, hogy "megértem én, hogy a kormánypártiak mindennel elégedettek, mert nekik személyes érdekük fűződik ehhez, ha én közéjük tartoznék, én is elégedett lennék", de ahhoz, hogy ebből a mondatból ez jöjjön le, ahhoz ezt kellett volna mondania. (Egyébként lehet, hogy ezt is mondta, de te csak a végét hallottad, nem tudom, nem nézek HírTV-t.)

2013. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A riport eleje volt és a kérdés kb így hangzott hogy elégedett e a kormánnyal, erre válaszolta...
2013. júl. 16. 12:16
 9/9 Pro Patria ***** válasza:

Azért ehhez a felvetéshez kell egy bizonyos fokú rosszindulat, hiszen a szóban forgó mondatból érezhető volt az irónia, nem szószerint értendő. (Én is hallottam, és pontosan az volt a háttere, amit itt többen kifejtettek.)


Viszont hasonló kontextusban már egy ideje ki akartam írni kérdést, most meg is teszem.

2013. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!