Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik itt sportot űznek a...

Akik itt sportot űznek a konzervatívok szidásából és a liberalizmus dicsőítéséből, tudják, hogy mit jelentenek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 21:41
1 2 3 4 5
 1/41 tetro ***** válasza:
43%
attól függ kikre gondolsz
2015. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
18%

A konzervatívok tudatlanok,ezért konzervatívok.

Nem nyitottak semmire.


A konzervatívok között magasabb az alacsony iskolai végezettségűek aránya.

2015. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Na pont az ilyesmi emberekre gondoltam, mind a 2-es válaszoló. Az ilyen emberek ismertetőjegyei a középkorizás, a 30-as/40-esévekbelizés, személyeskedés, anyázás.


Neveket is lehetne hozni, de egyrészt kimoderálnák, másrészt így is lejáratják magukat, nem kell a hülyeségüket még itt is reklámozni, harmadrészt biztos ráismertek néhány híres válaszolóra...

2015. jan. 27. 22:03
 4/41 anonim ***** válasza:
30%
Honnan tudnák? Ezek még az óvodát is bukdácsolva végezték el.
2015. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 tetro ***** válasza:
72%

22.03

"Neveket is lehetne hozni, de egyrészt kimoderálnák, másrészt így is lejáratják magukat, nem kell a hülyeségüket még itt is reklámozni, harmadrészt biztos ráismertek néhány híres válaszolóra..."

bármilyen elképzelhetetlen, de a legtöbben nem itt éljük az életünket. és pl egyetlen híres válaszolóról sem tudok. kikre gondolsz? te híres válaszoló vagy? van neved?

2015. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
63%
Akik itt sportot űznek a liberálisok szidásából és a konzervativitás dicsőítéséből, tudják, hogy mit jelentenek ezek a dolgok?
2015. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Körmendi Mátyás ***** válasza:
36%
Valószínűleg nem tudják, de olyan jó gyűlölködni.
2015. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Igen, én tudatosan szidom a liberalizmust, nem azért, mert "menő". Mind a gazdaságpolitikai, mind a társadalompolitikai liberalizmust helytelenítem.
2015. jan. 27. 22:22
 9/41 Körmendi Mátyás ***** válasza:
63%

"Mind a gazdaságpolitikai, mind a társadalompolitikai liberalizmust helytelenítem."


Akkor gyere el hozzám rabszolgának, ha nem tetszik a szabadság.

2015. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
73%
Georgios, mutass már valami linket, hogy szerinted mit jelent "sportot űzni a konzervatívok szidásából és a liberalizmus dicsőítéséből". Csak mert én még nem nagyon láttam ilyesmit itt...
2015. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!