Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a Jobbikot és a jobbikosokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embertől hallom ezt a környezetemben, hogy nem szívlelik őket. Miért?

2015. jan. 24. 14:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Mert ostobák, és agresszívan nyomják a hülyeséget.
2015. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
#1: ahhoz nem kell jobbikosnak lenni, de kétség kívül vannak fanatikusaik, akik a foci hooligánokkal vannak egy szinten.
2015. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Jobbiknak a külpolitikája nem tetszik. Nagyon sok ellenséget szereznek, ráadásul tudatosan, amitől a forint és az ország imázs romlik. Persze, ha a Le Mond nem 15 gárdista egyenruhásra mondaná azt, hogy a jobbik náci hadserege rettegésben tartja az embereket, akkor máshogy ítélne meg minket a világ.
2015. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És a francia Nemzeti Frontot miért nem veszi senki a jobbikkal egy lapra? A maga nemében az is szélsőség ott. Bár el kell ismerni, hogy számomra valamiért sokkal szimpatikusabb a politikájuk, mint az itteni Jobbiké.
2015. jan. 24. 15:23
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

Pl. mert nem tudni, honnan van a pénzük, a KGB-s tagjuk sem hajandó vagyonnyilatkozatot készíteni. Eléggé áltlátszó, hogy Moszkvából pénzelik és irányítják őket.


[link]

2015. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

4:

A Jobbikot a nyugati szélsőjobboldali pártok is rühellik, mert ez az állandó zsidózás még náluk is kiveri a biztosítékot:


[link]

2015. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%

Kik is utálják őket igazán?


1."Rejtett erőforrások"


Nyílvánvaló miért. A Jobbik munkára akarja őket fogni, ez nem nagyon tetszik nekik. Meg a Jobbik nem hajlandó fizetni a szavazataikért. Illetve az átlag erőforrás a tévéből kap csak információkat (ott is főleg ERTÉKÚ meg Tévé káttú... Aztán ott a Jobbik kb a Sátán Haderegének van ábrázolva... Szemben a jóságos, barátságos tisztességes MSZP-Fidesz duóval...


2.A másik 3 párt politikusainak rokonsága, holdudvara.


Mert véget érne a dáridó meg a dorbéz ha a Jobbik elkezdené fellapozni a kis fekete ügyleteiket. A fidesz még az emszpével is összefogna a Jobbik ellen.


3.Nem kis faluban élő nyugdíjasok


Kieg. A kis falvakban élő nyugdíjasok közt is van pár, de teintve hogy az ottani idősek meg vannak áldva az erőforrásokkal ezért nem annyira Jobbik ellenesek. Szemben a régi párttitkár meg ex ávós/káder/munkásőr papákkal-mamákkal akik még mindig "népköztársaságot" akarnak meg Gyurcsányt elnöknek.


4.Liberális fiatalság


Ők azok akik cikinek érzik a Himnuszt megtanulni, meg mindent ami nemzeti. Mert hát az ellentmond a multikultinak. Meg hát a Jobbik nem akar nekik még 100 km bicikliutat építeni és a hipszter kultúrát is elutasítják.


5.Gazdagok


Mert bizony-bizony nagy bukó lenne egy tisztességet kiharcoló kormány alatt.

2015. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13%

# 7:


Mi a Jobbik / Jobbikosok problémája a kerékpárutakkal?

2015. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

Jobbikos voltam, én így éltem meg:


Nagyrészük a jobbikosoknak primitív, naív ember.

Kétségtelen, hogy minden pártban vannak értelmes emberek, így a jobbikban is, azonban a párt magja, mondhatnám gyökerei az árpádsávot lengető zsidózó nemzetproletariátus.

Az pedig, hogy a jobbikot támogatja a legtöbb egyetemista, erre annyit tudok mondani, hogy naívak. Én is rájuk szavaztam, 2010-ben, amikor még fiatalabb voltam és kevésbé művelt a politikában.

2014-ben már nem, mert rájöttem, hogy nem a zászlólengetés, cigányozás és a szittyáskodás fogja előbbrevinni a nemzetet, hanem a nyugati, gazdagabb államokkal való kooperáció és az emberekben az egyéni érdek erőstítése.

Olyan akarunk lenni mint Oroszország vagy olyan mint Németország/Amerika? Számomra nincs kétség.


Le lehet nácizni, hogy rájuk szavaztam anno, őszintén nem zavar. Megbántam.

2015. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Körmendi Mátyás ***** válasza:
50%
Szia 9-es, üdvözöllek a mocskos, helyesen írni tudó hazaárulók között.
2015. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!