Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy olyan...

Miért van az, hogy olyan sokan azt mondják, a Fideszt utálják, de inkább rá szavaznak, mert a jobbikosokat még inkább nem szeretik?

Figyelt kérdés
A jobbikosok alapján ítélik meg a pártot?

2014. dec. 15. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A Fideszt is a szavazói alapján lehet megítélni...
2014. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bob76xd ***** válasza:
19%
Nem csak a fidesz miatt, hanem a bukott baloldaliak miatt szavaznak a jobbik ellen. Én és a barátaim jobbikosok vagyunk, nem szeretjük a fideszt, és a bukott baloldaliakat sem! Ha a Jobbik kormányra kerülne, abból olyan botrány lenne, hogy az egész emberiség menekülne Magyarországról. Én nem félek a jobbiktól, azt tudom hogy a Jobbikot sokan szidják és sokan sértegetik. Azt mondják sokan, hogy a Jobbikot az oroszok és az irániak pénzelik, ami nagyon nem igaz.
2014. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom ki az aki ilyesmi vélekedéssel megy el szavazni!

Én még erről nem hallottam!

szerintem, bocs! (ÉN ÚGY GONDOLOM) ez marhaság!

2014. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
A részeges csürhe miatt. De a következő választásnál egyiket sem akarom erősíteni.
2014. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha a Fideszt és a Jobbikot is utálja valaki, akkor nem fog egyikre se szavazni... nos, mert utálja őket. Van még egy halom másik párt.


"A jobbikosok alapján ítélik meg a pártot?"

Igen, a Jobbikot a jobbikosok alapján szokás elítélni, akárcsak a Fideszt is a fideszesek alapján, mert a szavazók, tagok, szimpatizánsok etc. alkotják a pártot, ami őket reprezentálja. Vagy azt hiszed, hogy a Jobbik a Fidesz része, vagy mi?

2014. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
A fideszben nem minden szavazót utálok, a jobbikban igen amikor tele részeges pofával okoskodnak:-)
2014. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De legalább ezen a túntetésen se részegen jelennének meg és ne hangoztatnák a nézeteiket ilyen tirpák módon.
2014. dec. 15. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rátapintottál a lényegre kérdező. Megint bemutatkoznak!
2014. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!