Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok hogy páran...

Nem gondoljátok hogy páran "kicsit" túlreagálják Novák előd facebook bejegyzését?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 01:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, miben vagy te jobb

a jobbikosoknál (legalábbis ami a te fejedben él róluk) , ha kiközösítésre kiközösítéssel válaszolsz?


Ha etnikumok közösítik ki egymást az rasszizmus?

Míg ha politikai csoportok teszik ezt egymással akkor az normális?

Nem csak zsidókat gyilkoltak meg auschwitzban kérlek szépen, hanem politikai ellenfeleket is. Ahogy a gulag-ban meg főként azokat.

Az ideológiai sokszínűséget miért nem véditek? Nem gondoltatok bele még hogy az ideológiák-menti kiközösítés, megbélyegzés is vezethet oda mint a holokauszt?

2015. jan. 8. 11:16
 12/24 tetro ***** válasza:

11.16

"Az ideológiai sokszínűséget miért nem véditek? Nem gondoltatok bele még hogy az ideológiák-menti kiközösítés, megbélyegzés is vezethet oda mint a holokauszt?"

szerintem éppen a szélsőséges ideológiák (sötétség) elfogadása vezet genocídiumokhoz, nem az azok ellen való küzdelem.

2015. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

És mi alapján döntöd el hogy ki a szélsőség?

Ha valaki azt írja hogy "rikárdó mellett azért szaporodik a magyar is" az szélsőség, de ha valaki azt írja nekem hogy "Ki kéne már halnotok." az nem, az full korrekt?

2015. jan. 8. 12:04
 14/24 anonim ***** válasza:
85%

Novák a származásukra utalt, nem arra, hogy ők nem tartoznak Magyarország népességéhez, állampolgáraihoz.

Azonban a család származásának, nemzetiségének, etnikumának kiemelése valóban sértő lehetett.


Ugyanakkor a baloldali-liberális ellenzék felháborodása is álszent, megfigyelhető a kettős mérce. Ha cigányt (vagy négert) bántanak, akkor azzal rögtön tele vannak a hírek a liberális médiában, kiemelik az áldozat származását, rasszizmust kiáltanak, amikor viszont cigányok bántanak fehér magyart, akkor azt mondják erről kár, nem szabad beszélni, mivel a cigányok is ugyanolyan magyarok, mint a többiek, nincs semmi értelme az ilyen megkülönböztetésnek.

2015. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező!


Miért kérsz számon olyan fajta toleranciát magaddal szemben, amit te sem gyakorolsz?

Tudod, amilyen az adjonisten...

2015. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én senkire sem mondtam hogy haljon meg!
2015. jan. 8. 12:34
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

Te okostojás! Az, hogy nem csak zsidókat öltek meg a nácik nem azt jelenti, hogy te nyugodt szívvel lehetsz antiszemita és rasszista. Egyébként pedig az nem tartozik az ideológiai sokszínűséghez, hogy zsigerből gyűlölsz valakiket. Harmadrészt te kis idióta, Novák előd egy újszülöttre tett kijelentéseket. Nem hiszem, hogy az újszülöttek tehetnek bármiről is ezen a világon.

Egyébként pedig ennek okán a te fajtád elkezdte zaklatni a családot, az ideológiai sokszínűség jegyében te bigott turbómagyar hülyegyerek.

[link]

2015. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
51%
A libberek csak magyarozni, fröcsögni tudnak, pedig a probléma valós.
2015. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

1.Nem vagyok sem antiszemita, sem rasszista.

Semmi bajom a zsidókkal, ahogy a rendes cigánnyal sem ha nem szül szemétkupacra tucat gyereket.

Én pusztán veszteségként élem meg s aggódom érte, hogy egyrészt milyen állapotok fognak itt uralkodni 40 - 80 - 100 év múlva, másrészt pedig hogy lehet-e ezt az országot még akkor is Magyarországnak nevezni.

Ti is negatívan értékeltétek amikor pár éve a jobboldal többségbe került az országban , nem?


2. Nem gyűlülök zsigerből senkit. Nem az egyes cigánny állampolgárral, hanem magával a jelentősen hozzájuk kapcsolható problémával van gondom. De őket sem zsigerből gyűlölöm.


3. Mit jelentett ki az ÚJSZÜLÖTTRŐL Novák Előd? Nem találtam újszülöttre vonatkozó kijelentést a bejegyzésében.


4. ,,Egyébként pedig ennek okán a te fajtád elkezdte zaklatni a családot" . Ilyen 'magunkfajtázós' böffentést legutoljára talán morvai krisztina pottyantott el. Semmi közöm a zaklatókhoz. Az ujságíróról honnan veszed hogy jobbikos? Sem Novák, sem én nem kértünk fel embereket rá hogy telefonálgassanak nekik meg álljanak szoborként a házuk előtt. Ez azoknak az embereknek a személyes felelőssége.

2015. jan. 8. 13:02
 20/24 A kérdező kommentje:

Na és amúgy tessék, ez meg a másik dolog.

Annyit tudtál rólam hogy szerintem sokan túlreagálják Novák előd azon egy darab facebook bejegyzését.

És te mindjárt azzal vádoltál meg hogy rasszista vagyok és antiszemita...

Nem ezt hívják úgy hogy előítélet?

2015. jan. 8. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!