Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok hogy páran...

Nem gondoljátok hogy páran "kicsit" túlreagálják Novák előd facebook bejegyzését?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 01:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

Túlreagálják szerintem is, ráadásul képmutató, álszent módon. Megnéztem a felvételt a Jobbik székháza előtti "tüntetésről", és többnyire nevető, mosolygó, énekelgető, jól szórakozó embereket láttam, ami jól mutatja a valódi "megrökönyödést", amit Novák Előd bejegyzése kiváltott belőlük.

Egyes médiumok szándékosan félreértik a bejegyzést, ami persze nem csoda, hiszen félreérthető, és a média egyből ráugrott a dologra. Novák helyében nem írtam volna ki ezeket, viszont az is tény, hogy én is ugyanerre gondoltam, amikor elolvastam az ország első újszülöttjéről szóló híreket.


Meggyőződésem, hogy az emberek többsége érti, tudja, mire gondolt Novák Előd (és ez, amiről írt valójában, tényleg valós veszély a társadalomra nézve), de egy politikusnak okosabbnak kell ennél lennie: nem szabad ilyesmiket kiírnia, még hogy ha így van is, akkor sem.

2015. jan. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
Én maradéktalanul egyetértek Novákkal. Aki meg túlreagálja az legyen az ő baja.
2015. jan. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
azért túlzásba ne essünk.
2015. jan. 8. 03:47
 4/24 anonim ***** válasza:
36%
Így van elég lenne 40 év kőfejtés.
2015. jan. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

A szélsőjobboldalisággal nem vádolható Czeizel Endre mondta ezt az ATV műsorán nemrég (vitázva Osztolykán Ágnes LMP-s képviselővel):


"Én azt gondolom, hogy 2030-ra, amikor ez a népesség 9 millió lesz, a roma lakosság meghaladja az 1 milliót, hogyha ezt a problémát nem oldják meg, ebből nagy baj lesz, ebből nagyon nagy baj lesz az egész magyarságra nézve..."


Novák Előd ugyanerre célzott a bejegyzésében. Ez valós félelem sajnos. :-(

2015. jan. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
4%

"azért túlzásba ne essünk."


Nem volt ebben semmi túlzó.

2015. jan. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
46%
Novák legfeljebb lecigányozta Rikárdót. Az, hogy ezt megbélyegzésnek veszik, az már "liberális" hagyomány. Szóval ki is a náci?
2015. jan. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
Kisdobosnak nagy az arca amíg valaki be nem veri...
2015. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Túl van reagálva, mert valós jelenségre hívta fel a figyelmet. De ne egy Novák Előd szóljon már be, aki azon kívűl, hogy szaporodik (az ő szóhasználata), semmi érdemlegeset nem tud felmutatni. Egy iskolázatlan bunkó paraszt, akinek ha nem lenne ilyen nagy szája, most valamelyik panelben élné a proli életét. Mit tud felmutatni azon kívűl, hogy időről időre mond valami nagyot? Az én szememben egy fokkal sincs feljebb, mint egy makói közmunkás, sőt. Igazi megélhetési politikus.
2015. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%
Megint elterelik a figyelmet a valós problémákról, és áldozatként tüntetik fel ezeket a cigányokat! Undorító ez a média, ez egy olyan szintje a képmutatásnak, hogy az valami eszméletlen. Mégis meddig lesznek még porondon ezek a libsik?
2015. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!