Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az éjszakai műszakokat miért...

Az éjszakai műszakokat miért nem tiltják be?

Figyelt kérdés

Persze, kivétel a tűzöltők, vasutasok, orvosok, rendőrök...stb

Ezeknél indokolt.


De, például egy gyárban mi a fenének éjszakai műszak?


Az emberi szervezet nem erre van tervezve, teljesen felborul a bioritmus az éjszakázástól.



2014. nov. 15. 19:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én is bagoly vagyok.

Itthon dolgozok, kb 14 és 23 óra között.

Éjfél előtt nem fekszek le, inkább 1-2 között, de nem okozna nehézséget, ha 3-4-ig fenn kéne maradnom.


Ellenben soha az életben nem tudtam normálisan 8 óra előtt felkelni, ha muszáj volt, akkor el is volt b... az egész napom.


Olyan középiskolába jártam, ahova déluán kellett bejárni, ott 5-ös tanuló voltam az érettségi is ötöste sikerült mind.

Előtte rossz tanuló voltam (kettes).

Az egyetem is simán ment, mert én állíthattam össze az órarendem...


Én a délelőtti munkát tiltanám be, mert számomra rémálom /volt/ amikor 8-ra munkakészen kellett lenni.


Már az óvodában is megkeserítettem a szüleim életét (induláskor) csoda, hogy nem ütöttek agyon.

2016. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Arra is kíváncsi lennék, hogy folyamatos műszakban a műszakpótlékok, vasárnapi pótlék és darabszám bónuszok mellet miért keresek csak 20ezer forinttal többet, mint a közmunkások. Nem tőlük sajnálom a pénzt, keressenek kétszer ennyit, de aki sokkal-sokkal többet vállal, az miért keres ugyanannyit? Ebben az országban nincs értéke a munkának! A rókalelkű tolvajoknak áll a világ, a többi ember meg csak rabszolgának jó.
2016. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!