Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is rendes volt az...

Szerintetek is rendes volt az USA Vida Ildikóval?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egyáltalán előre tájékoztatták a kitiltásáról. Megelőzték azt a kellemetlen helyzetet, hogy elrepül, leszáll a repülőgépről, aztán ott szembesül a tényekkel.


Most elképzelem ahogy ez a bamba nő áll a repülőtéren, tovább nem engedik, egy mukkot se beszél angolul, fogalma sincs mi történik körülötte és csak áll ott a hátán a kézitáskájával és néz körbe...


Én vagy tízszer lejátszottam a HírTV -s videót és nem tudok betelni vele.


Most olvasom, hogy a HírTV már elkezdte letiltani a felvételt, mert rájöttek mennyire égő :)


2014. nov. 12. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
:D jogos.
2014. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

volt egy yt videó aminek tegnapra 200.000-es nézettsége lett, azóta törölték :(

egyébként szerintem teljesen szakszerűen járnak el, megvárták a választások végét, hogy ne avatkozzanak bele, értesítették az érintetteket, az ügyben más személyekkel kapcsolatban nem adnak ki információt, mert személyiségi jogokat sértene.. az hogy kiszivárgott, nem az ő felelősségük, a kormány össze vissza hazudozása, Vida Ildikó alkalmatlansága meg pláne nem.. Vida Ildikót személyesen fogadta az amerikai ügyvivő időpont nélkül és még tolmácsot is biztosítottak állítólag a további beszélgetéshez..


és folyton ezzel jönnek, hogy "nem adtak ki bizonyítékot" személyiségi jogok megsértése miatt, és utána Vida bement, hogy szemtől szembe kérdezzen, mert hogy akkor nem lesz jogsértés.. mi van, ha nem Vida Ildikó személyében sértene személyi jogokat, hanem az érintettel szemben.. például ha én lennék az érintett amerikai cég vezetője, én is a nevem elhallgatását kérném az ügyben, és nem szeretnék belekeveredni a botrányokba, mert rosszat tesz a cégnek.. -.-

2014. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szóval egy amerikai céggel elbántak az adócsalók, de az amerikai cég nem akarja sem a cég nevét, sem a bűnösöket, sem a bizonyítékokat előállítani, de legyen eredmény...
2014. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és honnan tudod, hogy semmi bizonyítékot nem adtak át az ügyet ellenőrző bizottságnak? onnan, hogy a kormány ezt mondta? várjunk a kormány nem mondat azt is, hogy fogalma sincs róla, hogy kiket tiltottak ki? nyilvánosságra meg nem hozzák az meg biztos, mert személyiségi jogokat sértene.. persze hogy nem fogják azt mondani, hogy kaptunk bizonyítékokat, de titkosak és nem hozhatjuk nyilvánosságra, sokkal egyszerűbb tagadni mindent amíg lehet, ahogy a kormány is tette
2014. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most akkor jól értem, hogy a Vida Ildikót kitiltották, mert korruptnak gondolják és ő most saját maga elleni bizonyítékot ment elkérni?


Gondoljátok amennyiben megkapja akkor az önvizsgálata keretében frissíti a memóriáját és a követségről elviteti magát egyenesen a fogdába?

2014. nov. 13. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:

"és honnan tudod, hogy semmi bizonyítékot nem adtak át az ügyet ellenőrző bizottságnak? onnan, hogy a kormány ezt mondta?"


usa részről elég lenne annyi,hogy de, elküldtük

2014. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!