Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is egyetértetek, hogy Vida...

Ti is egyetértetek, hogy Vida Ildikónak már önmagában a mai szerepléséért is mennie kell?

Figyelt kérdés

Szégyen, hogy ez a nő ilyen magas pozícióban van, ez akkor is gáz, ha teljesen ártatlan. Manapság már gyakornoknak nem vesznek fel stabil angoltudás nélkül, ő meg az egyik legfontosabb hatóságnál csúcsvezető...


Az egész fellépése, ahogy kezelte a helyzetet olyan esetlen és kínos volt, hogy az hihetetlen. A kinézetéről meg ne is beszéljünk, felszállna a villamosra, azt hinném, ellenőr...


2014. nov. 10. 23:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Valóban SZÉGYEN!

Az alatta lévő kislányok valszeg "többet tudnak" Az USA politikájáról!

2014. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
NAV = Nemtud Angolul Vida
2014. nov. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Régen semmelyik vezető beosztású politikus nem tudott nyelvet, ott voltak erre a célra a fizetett tolmácsok. Ok, kínos, ciki, de szerintem az még cikibb, ahogy az etikettet felrúgva csinált magából bohócot szegény. Már nyilván nagyon megbánta hogy ma reggel felkelt és elindult, de már nem lehet meg nem történtté tenni.
2014. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Pff... nem szépségversenyen indul, de ez olyan kínos volt, hogy én már azért lemondanék a helyében, hogy többé ember szeme elé ne kelljen kerülnöm.


Kiáll csövezni a kapualjba, hogy számon kérje az ellene felhozott bizonyítékokat, aztán meg annyira nem beszél angolul, hogy egy ilyen szép tisztán, lassan beszélő embert ne értsen meg. Még nekem is ég a pofámról a bőr, hogy Magyarország ilyen embereket ültet ilyen magas beosztásokba.

2014. nov. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
13%
Bocsi de lehet hogy félre értelmezem? Vida a NAV-ot vezeti Magyarországon ha jól sejtem. Adó ügyekkel foglalkozik ahhoz ért, magyarul tud akkor hol itt a probléma? Az amcsik kavarják itt a szrt, röhej az egész. Az meg hogy hogy néz ki szerintem nem igazán függ össze azzal hogy milyen munkát végez valaki.
2014. nov. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"Bocsi de lehet hogy félre értelmezem? Vida a NAV-ot vezeti Magyarországon ha jól sejtem. Adó ügyekkel foglalkozik ahhoz ért, magyarul tud akkor hol itt a probléma?"


Vida nem adóügyekkel foglalkozik, hanem egy nagy szervezetet irányít! Manapság nem tudni angolul meg körülbelül olyan, mint aki 100 éve nem tudott írni. Én tudom, hogy ez egy olyan oldalon furcsa, ahol Schmitt Pál "álamfő" lehetett, de azért valljuk be őszintén, iszonyatosan gáz.


"Az amcsik kavarják itt a szrt, röhej az egész."


Mit kavarnak? Elvégeztek egy teljesen jogszerű bevándorlási eljárást, pont. Itt a Hír TV próbálta kavarni a kakát, Goodfriend viszont profin reagálta le, így végül Vidáék házhoz mentek a lófütyiért, bohócot csinálva magukból.


"Az meg hogy hogy néz ki szerintem nem igazán függ össze azzal hogy milyen munkát végez valaki."


Lehet, hogy neked új dolog, de egy felső vezető a cég irányítása mellett reprezentatív szerepet is ellát. Ő képviseli a vállalatot. Egy átlagos 50-es nőt még meg lehet érteni, ha ilyen leharcoltan néz ki, de Vida Ildikónak bőven van annyi bevétele, amiből egy kulturált megjelenést kölcsönözhetne magának. Ez így szimpla igénytelenség.

2014. nov. 11. 00:25
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Most néztem meg erről a videót. Katasztrófa ez a nő. Egyetértek kedves kérdező veled.
2014. nov. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
11%
Ha kirúgnák, akkor meg ... azt mondá az AMCSI, mert cigány volt?
2014. nov. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom mi játszódott le ennek a nőnek a fejében. Azt hitte hogy Goodfriend perfekten beszél magyarul vagy mi?
2014. nov. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 T-55 2.0 ***** válasza:
100%
Amilyen a mosdó....
2014. nov. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!