Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről a videóról mit gondoltok...

Erről a videóról mit gondoltok? Árverezés? Jogállam?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=HZuoFtkN3f4&feature=player_em..


Ezért miért nem szerveznek a nagy humanisták, jogvédők és liberálisok tüntetéseket?

Ha néhány ember felvonul tüntetni vagy ki meri ejteni a száján a "zsidó" és "cigány" szavakat az médiabotrány, emberiségellenes gaztettnek számít!

És hogy az egész ország maffiakézen van, olykor állami szinten, politikusok részvételével is az nem zavar senkit?

A "rasszizmussal" foglalkozni, ellentüntetéseket szervezni drága pénzért kötelességünk; de ez viszont helyénvaló dolog?

Miért nem ez ellen megy az agitáció?


(A köpködő, mocskolódód kommenteket mellőzzük, mert nem vagyok sem jobbikos, sem kurucinfós és semmi más; csak egy munkás, akinek kezd elege lenni sok mindenből és próbál válaszokat találni)


2010. jan. 28. 08:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell felelőtlenül tudatlanul hitelt felvenni, meg felélni a jövőt 30 évre előre! Felnőtt emberek hozzanak felelősségteljes döntést! Nem kell kezességet vállalni, nem kell meggondolatlannak lenni!!! Ne haragudj, de nem tudom sajnálni azt aki minden átgondolás nélkül felvesz 20-30 millió hitelt. Az meg, hogy maffia, nem maffia... járok ilyen árverésekre, néha tényleg vannak érdekességek, de 99%-ban arról szól a dolog, hogy valaki felvett 100 milliót, utána nem fizet, majd elindul az árverezés a 300 milliós ingatlanra 100 millás áron, és a tulaj bérel fel cigókat, hogy ne hagyjanak senkit licitálni!!! Szóval nem arról szól a sztori, hogy a 70 éves muter feje fölül viszik el a lakást 10-ed áron! Az árverések 99%-án ráadásul mindent áron felül adnak, mert a sok zseni a 20 millás lakásra felvett 18-at, aztán jött az árfolyam emelkedés, már 23-mal tartozott, a lakás értéke meg leesett 16-ra a válság miatt. És árverezik 23-ért, mert annyi a tartozás... sose adják el... és évente max 2 árverés van. Ha nem megy el, nem megy el. Voltam már itt is árverésen ahol volt ez a hepaj. Ezen a tegnapin semmi érdekes nem volt, a Tasnádi két ingatlan miatt ment oda, két db rózsadombi ingatlan érdekelte. A maradék hatvanvlahány ingatlan a kutyát nem érdekelte!!! Rengeteg ilyenen voltam már, szinte soha nem megy el semmi, csak a tulajok jelennek meg, hogy meglássák történik-e valami...
2010. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell felelőtlenül tudatlanul hitelt felvenni, meg felélni a jövőt 30 évre előre! Felnőtt emberek hozzanak felelősségteljes döntést!


Te viszont nem tudatlan vagy, hanem ostoba.

Egy 99 éves nyugger aki semmit nem ismer a világból.


MINDENHOL A VILÁGON HITELBŐL KEZDIK AZ ÉLETET A FIATALOK.


Te ostoba, szerinted a mai keresetek mellett 50-60 évesen lehetne lakást venni, mert nem úgy van mint a múltrendszerben. 60 évesen kellene házasodni, gyereket nevelni?

2010. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%

első mennyire gyökér.

honnan veszi, hogy 100millás hitelekből árvereznek meg többszázmillás házakat.


A legtöbb edsetben 5-10millát vesz fel az ember és azt sem tudja visszafizetni, amikor megkétszereződik a fizetési részlete vagy kirúgják. tele van ilyenekkel az ország. szánalmas vagy.

2010. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%

Drága barátom, nagyon mellényúltál velem... Nem vagyok se ostoba, se nyugger! Konkrétan pénzügyben dolgozom már meglehetősen régóta, a lakáshitelezésekhez végtelenül sok közöm van szakmailag, és látom hogyan vették fel az emberek tömegével!!!! Ha volna valami fogalmad a VILÁGRÓL, akkor tudnád, hogy az emberek tőlünk nyugatabbra (és most nem az amerikai elmebeteg ingatlan ügyekre gondolok) 50%-os önrésszel ugranak bele lakásba, és a hitelre biztosítást kötnek, hogy ha gáz van nem bukják be! Nem vesznek habokra lakást, az emberek többsége bérel. Ez csak Magyarországon van, hogy mindenki saját lakást akar. A kommunizmus után lehetett végre magántulajdon, és ez egy beidegződés, hogy legyen a NEVEMEN lakás... Ugyanúgy vesznek lakást, ahogy tolják ki kettesével hitelre a plazma tv-ket!!! Mindenki a szomszédnak, meg az ismerősöknek meg akarja mutatni, hogy mekkora ember... Itthon az emberek 99%-a többet akar mutatni, mint amije van.

Szerinted, az felelősségteljes döntés, hogy két ember két gyerekkel bevállal 30 év hitelt havi 150 ezres törlesztővel 300-as összfizetés mellett? Mindezt egy 70nm-es lakásra, amit bérelhetnének 80-100-ért havonta??? Bebukják, BAR lista, és még a gyerekek is fizethetnek a semmire! Ha meg bérelne, és gáz van, akkor nem bukta el a sajátját. Ha viszont tényleg tudná fizetni a 150-et havonta, akkor havonta elteszi a bérleti díj és a képzeletbeli törlesztő különbözetét, mondjuk 70 ezret, ami egy év alatt 840 10 év alatt van 9 milliója, és csak 6-7 milliót vesz majd fel, és akkor tuti, hogy tudja fizetni, és nem b@szta el még a gyerekek jövőjét is sőt!!!! Na ez lenne a felelősségteljes viselkedés! De nem, mert agyuramisten de rögtön, nekik rögtön kell a lakás 10-20% önerővel... Na ez az eredmény.

2010. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
09.25 nem tudsz olvasni???? Az írtam, hogy a maffiázás annyiban van jelen, hogy amikor valaki felvesz 100 milliót a 300 milliós fedezetére, és árverezne a bank, akkor odaküld 5 cigót aki rámosolyog a licitálókra, hogy nem kéne!!!! Mondom, hogy járok ilyen árverésekre, és a kutya nem licitál! Azt is leírtam miért, mert drágán adják a lakást, mer sok a tartozás... B@zeg mit nem értesz azon amit leírtam???
2010. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Abban hogy hogy és mennyi hitelt vesznek fel felelőtlenül igazad van. Abban is van valami amit a bérlésről írsz. Végtére is a te területed.

De szüleimnek volt saját lakása a kommunizmusban (nem a legszerencsésebb belső elosztású de nagy külvárosi kertesház erékélyel Miskolcon) Pedig bőven kommunizmus volt amikor elkezdték a nagybetűs életet.

Nagyszüleimnek is volt saját lakása, és biztos vagyok hogy a honfoglalás kora óta nem sátorban laknak az őseim.

Szóval engedje már meg a magasságos gazdasági helyzet, meg az a búval b_szott életszinvonal hogy nekem is legyen egy saját lyuk ahova HAZAmehetek, és OTHONNAK nevezhetek.

2010. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ha nem árvereznék el azokat az ingatlanokat ami után nem fizetik a hitelt, akkor ezután senki sem akarna törleszteni, mert "úgysem csinálnak vele semmit"...
2010. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Utolsó! De azzal, hogy 30 évre a banké fedezetként, azzal nem a tiéd könyörgöm... Ezért írtam, hogy ha valaki úgy érzi fel tudja vállalni az iszonyat törlesztőt, akkor inkább az összeg 2/3-ért bérelje ki, a többit tegye el, és utána sokkal nagyobb önerővel biztonsággal vegyen fel hitelt! Inkább 10 év múlva egy tuti, mint most rögtön egy bizonytalan 30 éves hitel... vagy nem???
2010. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

10.04 vagyok, az előzőt 9.59-nek írtam.

És amit 10.02 mondd az is nagyon igaz, ha nem lenne kilakoltatás, és nem venné vissza a bank, akkor vajon hányan sz@rnának fizetni???

2010. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ez is egy nagy esély az aljanépnek hogy nem lehet télen kilakoltatni az illegális lakásfoglalót sem. Teszemazt van egy ingatlanod. Üresen áll. Beköltözik oda egy csapat. Papa mama meg vagy 8 gyerek. Látattok már ilyet menni úton nem kell leírni. Mire kitavaszodik a lakásodból kb a 4 fal marad, és nem tehetsz semmit ellene ami törvényes. Persze én nem hagynám akkor sem ha az az ára hogy magam füstölöm ki őket. (lehet szó szerint kifüstölném)
2010. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!