Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől lesz egy ember Magyar?

X. Maté kérdése:

Mitől lesz egy ember Magyar?

Figyelt kérdés

Szerinted mi kell ahhoz, hogy valaki Magyar legyen függetlenül attól, hogy cigány, zsidó, szerb, amerikai, ukrán, arab stb.


Te miért tartod Magyarnak magad?


2010. jan. 26. 15:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

látszik, hogy hülye vagy kérdező és semmit nem fogtál fel azokból amiket leírtunk. tutira írt más jobbikos is rajtam kívül és egyikünk sem mondta azt, hogy attól lesz magyar a magyar, hogy 100%-osan magyar vér csörgedez benne.


már megint keversz minket a nácikkal.

2010. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem vagyok hülye... Akkor kérlek mitől lesz Magyar valaki, áruld el nekem. És jó lenne, ha megpróbálnál nem a saját alpári szinteden válaszolni, mert ez mindenki szemében nem csak téged, hanem a kedves pártodat is még jobban lehúzza, kedves naiv válaszoló :)
2010. jan. 26. 17:11
 33/39 A kérdező kommentje:
Tudom, sokat kérek...
2010. jan. 26. 17:11
 34/39 anonim ***** válasza:
78%

büszke vagyok a magyarságomra, magyar az anyanyelvem, magyarul beszélek mindenhol, ahol csak lehet, ismerem a történelmünket, a népszokásainkat, hagyományainkat és szeretem is őket, szeretek részt venni pl egy népzenei vagy néptáncos fesztiválon, az idegeneknek szívesen mesélek az országunkról, a látnivalóinkról, és büszke vagyok azokra a magyar emberekre, akikre mindannyian büszkék lehetünk, akár régen élt, akár most, úgy érzem, ide tartozom, ide köt valami és mindenhol máshol magányos lennék, és felelősnek érzem magam az országom és a népem felé, ezért szeretnék hasznos tagja lenni a magyar társadalomnak


én mindezekért érzem magyarnak magam

2010. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Ez szép volt :)
2010. jan. 26. 18:37
 36/39 anonim ***** válasza:

már leírtam hogy szerintem mitől magyar a magyar (ma 16:08-s hozzászólás).

A te szintedet mutatja meg, hogy maximálisan tudatlanul ítélsz el valakit azért mert egy párttal szimpatizál.


és még mindig hülyének tartalak, mert valótlanságokat állítasz.



"naív válaszoló"

2010. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Hisz gondoljunk bele, hogy a 14. századba M.o-n csak 48% volt magyar...


Jaj, my God.. Vedd meg a Cartographia Történelem Nagy atlaszt, ott nyilvánvalóan hasonlítsd össze a TÖRÖK ELŐTTI, és a Török UTÁNNI Mo. etnikai térképeit. Ja, és 14 sz.-ban össz.-vissz. 4 millióan élltek az egész történelmi Nagy-Mo-n (!). A fele terület lakatlan volt.

És elárulom, az atlaszban kb. 70% magyart (Ho-val eggyütt) említenek. Fontos!

A török-Habsburg antimagyarosítás (pl. egyes vidékekre nem engedték a Habsburgok a török után a magyart !, ilyen pl. a Temes-vidék, ami elszerbesült.

2010. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
43%
Az a magyar ember, aki szőrén üli meg a trabantot, és rovásírással írja az SMS-t.
2010. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Magyar az ,akinek az anyanyelve magyar és annak is vallja magát.Mindegy melyik ország állampolgára.
2010. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!