Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem utáltok már ebben az...

Ti nem utáltok már ebben az országban élni, ahol mindent megadóztatnak?

Figyelt kérdés

Nem nézem a híreket egy ideje, mert tudom, hogy úgyis csak a mocsok folyik belőle, abból meg a munkahelyemen is van elég. Reggel aztán szinte villámcsapásként ért az internetadó híre. Tudom, hogy volt régen ilyen terv, de azt hittem, ezen már túlléptünk. Itt már minden miatt adózni kell. Épp elég kifizetni a számlákat, amiken így is megszerzi az állam a hasznát. Felháborító, hogy kidolgozza a belét az ember, én is két állásban dolgozom, az összkeresetemből 72 ezer forint megy el adóra, most meg még jön ez a sz@r is. Mi a fenét képzel magáról az a sok majom, akik ezeket a törvényeket hozzák? Az életszínvonal így is a béka segge alatt van az országban, miért húzzák még az embereket ilyen adókkal? Értem én, hogy megtehetik, meg ők csak jól járnak vele, de ez egyszerűen vérlázító most már. Undorító, korrupt, mocskos politikusok! Indulatomban tudnék még hozzáfűzni egy pár gyönyörű mondatot, de akkor biztos bannolnának az oldalról...

Csak azt nem értem, hogy min csodálkozik a fantasztikus parlamenti csapat, ha megnézik a kivándorlási statisztikákat... Röhej ez a "vezetőség".



2014. okt. 22. 10:27
1 2 3 4
 31/33 Shai-Hulud ***** válasza:

"29-es: akkor az lenne a megoldás, hogy odamentek tüntetni a multi kirendeltsége elé,és ott veritek szét az épületet."


Lehet, hogy SZERINTED ez a megoldás.

Az én véleményem az, hogy semmilyen épületet nem kell szétverni, vagy megrongálni.

Sem a Fidesz-székházat, sem a tv-székházat.

A rongálás minden esetben elítélendő.


Viszont TÜNTETNI az ellen kell, amit rossznak, elvetendőnek tartunk.

Mint most például a Fidesz túlkapásait.

2014. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
31-es: de ha erre a pénzre szüksége lenne az országnak??!!
2014. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Shai-Hulud ***** válasza:

Tán nem kéne ennyi stadiont építeni...

Az egész internet adóból kevesebb pénz folyik be, mint amennyibe a felcsúti stadion került........

2014. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!