Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem utáltok már ebben az...

Ti nem utáltok már ebben az országban élni, ahol mindent megadóztatnak?

Figyelt kérdés

Nem nézem a híreket egy ideje, mert tudom, hogy úgyis csak a mocsok folyik belőle, abból meg a munkahelyemen is van elég. Reggel aztán szinte villámcsapásként ért az internetadó híre. Tudom, hogy volt régen ilyen terv, de azt hittem, ezen már túlléptünk. Itt már minden miatt adózni kell. Épp elég kifizetni a számlákat, amiken így is megszerzi az állam a hasznát. Felháborító, hogy kidolgozza a belét az ember, én is két állásban dolgozom, az összkeresetemből 72 ezer forint megy el adóra, most meg még jön ez a sz@r is. Mi a fenét képzel magáról az a sok majom, akik ezeket a törvényeket hozzák? Az életszínvonal így is a béka segge alatt van az országban, miért húzzák még az embereket ilyen adókkal? Értem én, hogy megtehetik, meg ők csak jól járnak vele, de ez egyszerűen vérlázító most már. Undorító, korrupt, mocskos politikusok! Indulatomban tudnék még hozzáfűzni egy pár gyönyörű mondatot, de akkor biztos bannolnának az oldalról...

Csak azt nem értem, hogy min csodálkozik a fantasztikus parlamenti csapat, ha megnézik a kivándorlási statisztikákat... Röhej ez a "vezetőség".



2014. okt. 22. 10:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen nem.
2014. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy utálok.
2014. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Ha tudnék angolul már nem lennék itt...
2014. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
30%

" Ha tudnék angolul már nem lennék itt..."


Akkor te csak a tanulatlanságod miatt élsz szarul. Elárulom, ha tanultál volna itt is jól élnél.

2014. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
33%
Ne aggódj, a diplomához muszáj lesz megcsinálni a nyelvvizsgát és akkor majd tanult leszek...
2014. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Itt bővizűek a folyók, dúsak a legelők, zsírosak a termőföldek. Imádok itt élni
2014. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

Én diplomásként is azon gondolkodom hogy egy tanyasi házat veszek ami mentes a rezsitől. Mérnökként meg fogom oldani hogy villanyom se hálózatról legyen. Bár jól meg kell gondolnom az ilyen költözést, mert a történelem során idehaza még a tanyasiak se voltak mindig biztonságban az állam fehérgalléros bűnözőitől. Például ott voltak az 50-es évek padlássöprései, vagy amikor lusta és önmaguk meghalni beszari katonatisztek sorkatonákat toboroztak.

Nem véletlen az, hogy a világban számtalan magyar kolónia alakult ki. Még trópusi dzsungelben is, ahol egy-egy falu nagyságú települést hoztak létre magyarok, hátrahagyva elnyomó hazájukat.

Nem lep meg az hogy Amerika kitiltott néhány magyar politikust. Ezt a lépést 23 évvel ezelőtt kellett volna megtennie és az összes magyar politikussal és üzletemberrel.

2014. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Shai-Hulud ***** válasza:
46%

"Nem. Itt bővizűek a folyók, dúsak a legelők, zsírosak a termőföldek."

...gazdagodnak a kormánytagok, korruptak a közhivatalnokok, szembehazudnak a politikusok, unortodoxak gazdaságirányítók, stadionmániás a miniszterelnök. Meg ilyesmi.


"Imádok itt élni"

Én is. Máshol nincs is ilyen!

2014. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
60%
Az országot nem utálom. Még az embereket sem, mindnekinek szíve joga arra szavazni, akire akar. És amikor kimegyek külföldre dolgozni, akkor mindig eszembe jut az ígéretem magamnak, hogy amint rendeződnek a dolgok, és kihalnak a posztkomcsi politikusok, visszatérek.
2014. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%
Gyűlölök. Mint már azt a mostani választások előtt mondtam, a következőt már nem várom meg ebben az országban. Aztán majd élvezettel nézem végig, ahogy romba döntik, a sok birka meg még tapsol is hozzá.
2014. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!