Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg Ő a Honvédelmi Miniszter?

Tényleg Ő a Honvédelmi Miniszter?

Figyelt kérdés

[link]


A távcsövet kell nézni :DDD


Ez most vicc vagy komoly?



2014. okt. 7. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legalább a másik lencsevédőt levette. Orbán meg lehet, hogy azt hagyta rajta, csak az nem látszik. :)
2014. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ha egy politikus hibázik, akkor annak miért van ekkora visszahangja, ráadásul ez egy olyan huszadrangú dolog, hogy teljesen felesleges megemlíteni; ha majd emiatt megy csődbe az ország, akkor lehet, sőt, akkor már kell is róla írni. Szerintem egyik mesterszakácsot sem állítják pellengérre, ha só helyett cukrot szór a levesbe, vagy ha egy pénztáros 100 forinttal kevesebbet ad vissza (talán ez még károsabb is az emberre nézve).


Tévedni emberi dolog, a politikusok is emberek, nem valami isteni ivadékok.

2014. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3: Talán azért, mert egy szakács vagy egy pénztáros nem az ország vezetéséhez tartozó közszereplő.
2014. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagyszerű, melyik sarokba szarjak? Mert mi még életünkben nem csináltunk hülyeségeket, amik meg lettek örökítve...

Mi még sose hagytuk égve a villanyt, ha elmentünk, mi mindig lehajtjuk az ülőkét, mindig három pontosat dobunk és mindig minden körülmények között hibátlanok maradunk.

2014. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jajj, ne már. Értsétek már a viccet ebben a jelenetben. Egyszerűen zseniális kép. Nyilván 1 mp alatt rájött, hogy rajtahagyta a védőt, de olyan jót röhögtem rajta.


Pont olyan, mint amikor Kim Dzsongun megtekint valami aktuális baromságot.


(Amúgy tényleg nem kellene pénztároshoz hasonlítani azt az embert, aki adott esetben az életedért fog felelni.)

2014. okt. 7. 14:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Nála nagyobb embereknek se megy: [link]
2014. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a Fideszt, de azért ez annyira bagatell dolog, hogy nemigaz. Megfogta a Hende a távcsövet, belenézett, lefotózták, egy mp múlva észrevette a bakit, levette a védőt és utána már rendeltetésszerűen használta amiről persze nincs fotó.


Srácok, ilyenkor mindig gondolkodjatok el azon, hogy vajon miről akarja a média már megint elterelni a figyelmet? A másik, hogy csak buta emberek csámcsognak ezen.

2014. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És Mr. Conteo is megérkezett :)


Nyilván ez is a tolvaj fidesz dolgairól tereli el a figyelmet.

Tehát ez nem egy jó poén, vicces kép, hogy a magyar honvédelmi miniszter mekkora lúzer, hanem nyilván szánt-szándékkal előre megtervezett módon ezzel altatják az embereket. Oké, köszi, hello.



Vicces a kép és kész. Nem kell ebbe semmi többet belelátni. Az, hogy valaki jót mosolyog a fotóriporter poénos képén, még nem jelenti, hogy buta.


Én akárhányszor megnézem, sírok a röhögéstől. Pont olyan nevetséges, és béna, mint a Bush a belinkelt cikkben.


Gondolom a mém gyár is be fog indulni.

2014. okt. 7. 19:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó, ne vegyük egybe a pénztárossal, de a párhuzam ettől függetlenül megállná a helyét, mivel ugyan hadügyminiszteri minőségben volt jelen, semmi olyat nem csinált, amit egy civil adott esetben nem csinálhatott volna.


De akkor mondok jobbat: ugyanígy megjelenne az újságban az is, ha sétálnának egyet, megbotlana és eltaknyolna. Igen, az is vicces lenne, és igen, akkor is ugyanez lenne a reakció, hogy "Ő a hadügyminiszter, és nem tud kettőt lépni úgy, hogy ne bukna fel. Hogy töltheti be ezt a tisztséget?".


Én azért többet várnék egy lejáratástól...

2014. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!