Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha volt zsidófesztivál, miért...

Ha volt zsidófesztivál, miért nincs cigányfesztivál is?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint népszerűsíteni kellene a Roma Kultúrát.


Úgy hallgatnék élőben cigányzenét fesztválhangulatban.

Bangó Margit a kedvencem.


2014. szept. 29. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Én egy orbán himnuszt hallgatnék meg.


orbán viktor vagyok, nem lopom a napot.....

2014. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Vannak cigányfesztiválok, még cigányfelvonulás is volt Budapesten a roma "büszkeségért".
2014. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Hogy hol, mikor milyen fesztivál van, az a szervezőkön múlik, ill. ha nincs, akkor az érintett réteg mulasztóin. Ez alól természetesen kivételt képez a törvénytelenségre ható program. Nekem is úgy rémlik, mintha lett volna már romáknak napjuk, de nem tudnak annyira sikeresek lenni szervezésben, reklámozásban, mint a zsidók. Szóval lehet, hogy ezért kevesebbet hallani ilyesmiről.
2014. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A fesztiválokat nem a törvény írja elő, hanem szervezik, akik fontosnak tartják. Megjegyzem, tegnap egy Békés megyei városban volt cigány-fesztivál. Ott voltam.
2014. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak cigány fesztiválok is. Amúgy nem létezik roma kultúra, mert az egy téves összefoglaló szó. Az a baj, hogy a legtöbb cigány kulturális fesztiválon az idióta, legalja cigányság van többségben.
2014. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 osman alex válasza:
Így is örüljenek a zsidók hogy valaki nem helyezett el nekik valaki egy jóhelyen egy bombát, a mostani politikai nézetek miatt.
2014. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 osman alex válasza:
Így is örüljenek a zsidók hogy nem helyezett el nekik valaki egy jóhelyen egy bombát, a mostani politikai nézetek miatt.
2014. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magyar létemre voltam már cigány fesztiválon :(
2014. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyszerre kéne hogy a 2 legyen és egy bombát ledobni bummmmm jobb világ
2014. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!