Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter után most Orbán...

Magyar Péter után most Orbán is 1 milliós fizetéseket emleget 2-3 év múlva, de vajon miért?

Figyelt kérdés

Magyar Péter után most Orbán is 1 milliós fizetéseket emleget 2-3 év múlva, de vajon miért?

Kicsit félek, hogy nehogy valami hiperinfláció felé hajtsunk. Márpedig háborús időkbe a történelem megmutatta ezt a magyar valutáknál.

Amúgy jól hangzana, de jelen gazdasági és politikai helyzetbe nem hinném, hogy a vásárlóérték megmaradása mellett reális ez a bérnövekedés.


tegnap 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudja hogy az Infláció és a felső 10% vagyonának gyarapodása elhozza ezt a mutatót. :)
ma 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Molyember ***** válasza:
75%

Egyrészt bőven lehet akkora infláció, másrészt Magyar Péter finoman szólva is uralja a kommunikációt, mindig egy lépéssel lemarad mögötte a Fidesz. Érdekes kampány lesz.

Abban semmiképp se reménykedj, hogy itt jó élet lesz, akármelyik is mondja. Igaz, nem is mondták, csak a milliós fizetést. Az évi 12 millió, egy másfél szobás panel meg 100.

ma 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Asszem 2-3 lépésben fokozatosan csökkentenének valami adót, ami a munkával kapcsolatos, így több maradna az emberek zsebében. Az ötlet jó.


" Orbán is 1 milliós fizetéseket emleget 2-3 év múlva, de vajon miért?"


Hát azért,mert elindult a kampány,és ez jól,hangzik,ez egy megnyerő mondat


Viszont,lehet,hogy van,aki eleve úgy gondolja,hogy csak megígéri,de azér' így bedobja kampánynak, van,akiben meg lehet,hogy tényleg tutira van szándék. Meg képesség,tehetség is,hogy ezt tényleg jól csinálja. Vagy pl akár tényleg, valakit ez nem érdekel, hogy ennyik legyenek a fizetések, de véletlenül összehozza. :)


Amúgy én egy MagyarPéteres videót láttam erről, és ott reálisnak tűnt,ahogyan mondta.

Tehát én el tudom képzelni infláció nélkül is,hogy kivitelezhető.


Bocsi,ha valamit nemjól/valami nemjót írtam.

ma 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* Ami így kezdődik "Viszont,lehet,hogy van,aki eleve úgy gondolja,hogy..." itt csak általánosságban írok.
ma 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy azért, mert addigra három millió forintba fog kerülni 30 dkg sertéscomb és fáról szüretelik a dobozos tejet.
ma 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyar Péter 1 milliós MINIMÁLBÉRT emlegetett, Orbán meg 1 milliós ÁTLAGKERESETET. Ez utóbbi talán még valós is lehet, ha ilyen magas lesz az infláció, és saját bérüket ilyen ütemben emelik.
ma 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!