Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyar Péter az igéretéhez...

Ha Magyar Péter az igéretéhez hiven, megnyerné a 26-os választásokat és hazahozná az EU-s pénzeket a szegény magyar gazdáknak, mi garantálná, hogy az EU-s pénzek, ne a NER-t táplálják megint, amikor ezen szegény magyar gazdák jelentik a NER magját?

Figyelt kérdés
Aki, kicsit is ismeri, hogy mi van vidéken, az pontosan tudja, hogy ezek a gazdák jelentik a NER működését és Magyar Péter, őnekik akar pénzt adni?

#Duna-part #Balaton-part #Magyar Péter #NER2 #Fertő tó párt
ma 06:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem látok és hallok tőle semmit, ami a rendszer lényegét változtatná meg.
ma 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem is az a bajom, hogy nem látom azt, hogy fékeket és ellensúlyokat akarna, hogy a demokráciát akarná visszaállitani. Ahogy kommunikál, egyre inkább az az érzésem, hogy csak figurát akar cserélni a sakktáblán.
ma 06:38
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

" a szegény magyar gazdák...":

Ugye csak viccelsz...?

ma 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, én viccelek, Magyar Péter.
ma 06:53
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Magyarpeti mindent mond,amit hallani akartok.Ne adja Isten,hogy hatalomra kerüljön!

Remélni lehet csak azt,hogy a mostani "szavazói" észheztérnek!!

ma 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Rég volt már 2010-12, én ezt elismerem, de, hogy ezen szegény magyar gazdák többsége, úgy lett szegény magyar gazda, hogy politikai kinevezettekként kezdték szegény magyar gazda karrierjüket.

A földmutyik, a kisajátitások, a különböző koncessziós eljárások, föld árverések, ahogy elvették az évtizedeken át, politikától függetlenül művelő családoktól a területeket, hogy Mészárosnak, Tiborcznak, Csányinak, meg Rogánnak adják...

És Magyar Péter, most ezeknek akar pénzt hozni haza?

ma 07:09
 7/14 anonim ***** válasza:
A gazdákat szeretné maga mellé állítani. Vidék erősen fideszes.
ma 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem, tudom, hogy sikerült-e, elolvasni, vagy megérteni, amit irtam.

Mégegyszer, leirom, a gazdák és a vidék, maga a fidesz és a NER.

Jelen pillanatban is ezek az emberek táplálják a megmaradt rendszer magját.

Őket, nem maga mellé kellene állitani, hanem egyesével átvizsgálni, mindenkit, hogy ki, hogy kapott földet 2010 után.

Ezért tart itt ez az ország.

ma 07:18
 9/14 Krampusz1 ***** válasza:
68%
Az EU-s támogatások 1/3-a a mezőgazdaságé, és ez soha nem volt befagyasztva, ez folyamatoson jön.
ma 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ha valaki, megnézi, a legnagyobb földbirtokosok listáját, kivétel nélkül, mind NER

[link]

ma 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!