Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyar Péter az igéretéhez...

Ha Magyar Péter az igéretéhez hiven, megnyerné a 26-os választásokat és hazahozná az EU-s pénzeket a szegény magyar gazdáknak, mi garantálná, hogy az EU-s pénzek, ne a NER-t táplálják megint, amikor ezen szegény magyar gazdák jelentik a NER magját?

Figyelt kérdés
Aki, kicsit is ismeri, hogy mi van vidéken, az pontosan tudja, hogy ezek a gazdák jelentik a NER működését és Magyar Péter, őnekik akar pénzt adni?

#Duna-part #Balaton-part #Magyar Péter #NER2 #Fertő tó párt
ma 06:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
Azt a háttérhatalmat,ami Magyarpeti mögött áll,pénzeli azt nem látod.Csilliárdok..
ma 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az a háttérhatalom, amit én nem látok, az a NER.

Ez az ember, tavaly, még a NER-ben töltötte napjait, minden gond nélkül. Ha Magyar Péter a háttérhatalmi csilliárdok táplálják, akkor a NER-t is, de, ha ezek a csilliárdok a valóságban léteznének, ma nem a legrosszabbúlt teljesitő európai gazdaság lenne a miénk.

ma 07:42
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Semmi sem garantálná. Az elmúlt 30 évben itt minden ellenzék nyugati jólét ígéretével nyerte meg a választásokat, azt mindig cseberből vederbe esett az ország. '26-ban sem fogja garantálni semmi hogy bárki is nyer jobb lesz.
ma 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én nem sokkal jobban bízom Magyarban, mint Orbánban, szerintem ő tök olyan, csak most még fiatalabb kiadásban, ami alatt azt értem, hogy Orbán fiatalabb korában pont ilyen volt, és hosszútávon egy hasonló helyzetben lévő Magyartól se számítok nagyon másra, ami elszomorít.


Ezt csak azért mondtam el, hogy érezd, nem vagyok elfogulatlan.


A kérdésedet előbb felbontanám:


Kormányváltás esetén kapunk-e EU-s támogatást?

- Bár Magyar szerintem megtesz néhány lépést, aminek köszönhetően megnyílik a pénzcsap, DE jó ideig az el is akad, mivel a hatalmas EU-s büntetést Orbán nem fizeti, így azt levonják a támogatásból.

Azt is hozzáteszem, hogy nem számíthat olyan sokáig Magyarország ilyen hatalmas felzárkózási támogatásra, tehát a Fidesz hatalmas történelmi lehetőséget szúrt el, és ez sok jóvátehetetlen történelmi bűnök egyike.


Mégis azt gondolom, hogy idővel a gazdák szeme felnyílik, az a generáció, amelyiknél bármi történhetett, a szem csukva maradt, kihal.


Ez részben annak lesz köszönhető, hogy a csapból is folyni fog az elmúlt 16 évezés, és max. a templomban tolják majd a fideszes propagandát, de lehet, hogy Magyar is kiegyezik az egyházakkal, és nem fogják őt támadni, csak az LMBTQ-t, és "óellenzéket", hogy Magyar szóhasználatából idézzek. Cserébe Magyar se ekézi az egyházat, és tömni is fogja valamennyire ő is közpénzzel.


Amikor ismét el kezd csorogni az EU-s pénz, és az már el is éri az országot, akkor szerintem jó esély van arra, hogy nagyobb arányban kapjanak pénzt a valódi gazdák, már ha még lesznek, és nem kastélyos fideszes földesurak lesznek mindenhol.


Hogy milyen lesz a Tisza vidékfejlesztési és földművelési keretének elosztási rendszere, nem tudom, szerintem valamivel igazságosabb, mint a mostani, legalábbis eleinte. A vidéki kárvallottak, akiket eddig behülyítettek, megtalálják az új, Orbánt helyettesítő sámánt, így a nagy lelki fejlődésre nem is lesz szükség.


Ameddig bele nem gyöpösödnek, biztos jobb lesz nekik, bár a Fidesz nagyon mélyen be van ágyazodva sok szempontból a hatalomba még akkor is, ha elvesztenék azt. (Pl. rengeteg cég NER-kézben van, és ha valaki dolgozni akar...)

ma 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#9 Mezőgazdaságban dolgozok. Nem jön semmi penz már.
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Krampusz1 ***** válasza:

Az agrár- és vidékfejlesztési támogatásokra 896 milliárd forintot fizettek ki tavaly szeptember 30- ig. A folyósított támogatási összeg csaknem 60 százaléka (521 milliárd) európai uniós, bő 41 százaléka (374 milliárd) hazai költségvetésből került a gazdákhoz.


Lehet hogy hozzád pont nem jut, mert Orbánék szervezete ellopja, de az EU 500-600 milliárdot küld minimum minden évben.


[link]

ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

El se tudjátok képzelni, hogy mennyire elcseszett az egész mezőgazdasági támogatási rendszer.


[link]

Az agrártámogatások 80%-a a felső 10%-hoz vándorol. Közben rengetegen vannak, akik egyáltalán nem kapnak semmit.

ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!