Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Betiltanád az éjszakai munkavé...

Betiltanád az éjszakai munkavégzést?

Figyelt kérdés
Nyilván nem egészségügy intézményben, vagy egészségügyi intézményben. Hanem olyan helyen ahol gépkihasználás maximalizálás a cél...

#éjszakai munkavégzés
ma 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Viszont 100 százalékos pótlékot írnék ki rá kötelezően.


A szombati munkavégzésért szintén.A vasárnapiért meg 200 százalékost.

ma 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ahogy a vasárnapi munkavégzést sem.

Viszont nagyon magas kötelező műszakpótlékot határoznék meg, amit korábban a Fidesz leszállított.


Ha valakinek nem fontos a vasárnap, de kell a pénz, az vállaljon örömmel munkát, mi ezzel a gond? És ugyanez a helyzet az éjszakai műszakkal is.


A napi váltott műszakot plusz kötelező pótlékkal díjaztatnám, ez nem tesz jót az egészségnek szerintem.

ma 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 szerintem az éjszakai műszak azért húzósabb dolog, mint a szombati műszak, az éjszakaira én többet vetnék ki, mint a szombatira.
ma 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg a magyar társadalom minimális jelét se mutatja, hogy erkölcsi problémája lenne a dolgozók kizsákmányolásával, addig semmiképpen sem.
ma 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tiltanám be de a vasárnapi boltbezárást az nem lenne rossz, úgy mint nyugat Európában van hogy csak kevés legyen nyitva.
ma 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!