Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is kezd kiábrándulni...

Más is kezd kiábrándulni Magyar Péterből?

Figyelt kérdés

Az elején még egész hihető volt.

De most már nem.


Mert csak a demagóg szöveg, igérgetések melyeknek nem látni a fedezetét.

És a "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" hozzáállás.

Meg a "múltat végképp eltörölni".

A kritikát nem viseli, sőt, aki csak egy kicsit is kritizál vagy vitázna, az áruló, demokrácia ellenes, rendszerváltás ellenes, Rogán propaganda toló, Fidesz szekértoló.


Mindenkit hülyének néz, aki nem úgy gondolkodik, ahogy szerinte kellene.


És a hívei, mert nem követői vannak, hanem hívei, tapsikolnak neki, bármit tesz és/vagy mond.

Személyi kultusz. Pont, mint a fidesz és Orbán Viktor.


Azt mondta, bizonyítékai vannak. Hol vannak? Egy kis morzsát igazán csepegtethetne, mert így elég blöffnek hangzik.


A pártjából egyetlen személyt sem ismerek, senki nem nyilatkozik, csak ő egyedül. Azt mondja, feddhetetlen emberek kellenek neki csak. Akkor azért nyilatkozik csak ő, mert az emberei mégsem feddhetetlenek és a lakájmédia szétszedné őket? Akkor hogy is van ez?

Senki nem kell a régi időkből, de akkor kik kellenek? Tapasztalatlan friss emberekkel akarja rendbe tenni ezt a 💩kupacot, ha sikerül nyernie?

És látjátok, én is egyes szám harmadik személyben beszélek róla, róluk, mert nem tudok a többiekről semmit. Egy személyes show.


Nem látom, miben lenne más, mint a fidesz és Orbán Viktor.


Erre is meg fogom kapni, hogy akkor ki váltsa le a Fideszt, Gyurcsány? Meg a bukott baloldal?

Nem a kérdésre, kérdésekre, a felvetésre válaszolnak, hanem elkerülik az egyenes választ, személyeskednek, terelnek, és lehordanak mindennek.

Pont mint az agyhalott fideszesek.


Szóval, engem már inkább taszít Magyar Péter.

Gátat emeltem, az én telkem nem önti el a Tisza.



ma 06:37
A kérdező szavazást indított:
Tiszás voltam, Tiszás maradok. Hajrá Magyar Péter
Tiszás voltam, kiábrándultam
Pártatlan voltam, nem tetszik a Tisza
Pártatlan voltam, egyre jobban tetszik a Tisza
Fideszes voltam, az maradok, Magyar Péter idióta
Fideszes voltam, hajrá Tisza
Mihazánkos voltam, az maradok, Magyar Péter idióta
Mihazánkos voltam, hajrá Tisza
Telibe💩om az egészet, nem érdekel
Egyéb
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Magyar Péter minden tekintetben olyan, mint Orbán volt ennyi idősen, talán helyzetéből adódóan fiatalabban, hiszen Magyar elég sok időt elvesztegetett a narancsuralom haszonélvezőjeként ellentétben Orbánnal, aki elég gyorsan a parlamentbe ejtőernyőzött, és szinte nem is dolgozott, max. amikor a labdarúgó zsiványt játszotta a Szegény Dzsoni és Árnikában.


Mihasznák éppúgy szar, mint a Fidesz és a Tisza, más kérdés, hogy a hatalom mértéke és a múltból adódóan csak a Fidesznek volt igazán kibontakoztatnia a káros tulajdonságait.

ma 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem elég szépen árnyalja a magyar emberek elkeseredettségét, ha egy ilyen ember mögé állnak. Kapaszkodnak mindenbe és mindenkibe, aki egy kicsit is bátor ahhoz, hogy fel merjen szólalni a regnáló hatalom ellen. MP-nek olyan mindegy, ennél nagyobbat már nem veszíthet, sőt, a jelek szerint a kegyelmi ügy miatt kialakult botrányt meglovagolva még nyer is rajta."

Ezt nagyjából 3 hónapja írtam valahova. Azóta is ezt érzem, de azóta azt is, hogy valaki direkt erre a provokatív, tenyérbemászó stílusra kérte fel, és a célja, hogy ellehetetlenítse az ellenzéket.

ma 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor, aközül kellene választanom, aki tönkretette az országot teljesen, összeomlik és magától sem képes átadni a hatalmat, másvalakinek, hogy legalább megpróbálják rendbetenni, vagy aközül, aki 2 évtizedig nézte és jóváhagyta azt a pusztitást, ami az országgal történt...

Én inkább fogok egy jó sört Prágában.

ma 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a legnagyobb gondom ezzel az egész "jelenséggel", hogy az évek során, szisztematikusan lett kicsinálva az ellenzéki politika, minden része és lett gyakorlatilag, lejártva, elhallgatatva. Ez a pali, semmi mást nem csinál, mint elmondja, tök ugyanazt és megcsinálja, tök ugyanazt, amit az összes többi, talán a platós autó volt egyedül, új, amit nem láttunk mástól.

És a sok éves lejáratás után, most jön valaki a rendszerből, aki tök ugyanazt mondja, mint az összes elődje és ennek a szavát, issza a nép...

Én nem értem, hogy lehet, hogy ennyire nincs önbecsülése és erkölcse ennek az országnak.

ma 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alapból probléma, ha bármelyik politikusért odavagy. Ez olyan, mintha azt hinnéd, hogy szerelmes beléd a prosti, aki most kapott tőled egy tizest.


A választások során pragmatikusan kell dönteni, mert tény, hogy egyik politikust sem érdekeljük.

ma 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fideszes voltam de egyik párt által sem elkötelezett természetesen, egyelőre a Tisza tetszik a felhozatalból legjobban de majd még meglátjuk. 🙂
ma 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krampusz1 ***** válasza:
Orbán Balázs meg fogja adni magát és a fideszt.
ma 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki Tiszás volt és Tiszás marad, az mikortól számit Tiszásnak?!

2 éve is a Tiszára szavaztak?

ma 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!