Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavazzak?

Melyik pártra szavazzak?

Figyelt kérdés
Melyik hazugságot fogadjam el? Az a helyzet, hogy teljesen mindegy, hogy mit ígérnek a pártok, ha egyszer hatalomra kerülnek, akármit megcsinálhatnak. Ha valaki atombombát dobna magára - és ránk, azt is csak bamba pofával néznénk!!!
2010. jan. 21. 10:46
1 2 3 4
 31/36 Zenon ***** válasza:
73%

Sorsot húznak,hogy kire szavazzanak?Kétfarkú kutyapárt?Óvoda.

El lehet komolytalankodni ezt mindenkit nagyon is érintő kérdést?Akkor az ilyenek ne is szavazzanak,aki kiábrándult az összesből,aki érdektelen az ne nyilvánítson,ne foglaljon állást!


Kérdezőnek:

Ha nincs meggyőződésed,akkor tájékozódj vagy ne menj szavazni.Ez az én véleményem.Senki sem mondja meg,hogy kire szavazz.Ez nem is lenne helyes.

2010. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
54%

Azzal el is van rendezve az állampolgári kötelezettségek sora hogy négyévente behúzol egy X-et aztán utána vered megint a fa*od a TV előtt?

És ha nem szavaztál volna? 1-gyel kevesebb lenne valamelyik listán...hú de sokat számítana...

Szerintem aki még ma is komolyan gondolja, hogy a nagy szavazgatással bármi el fog dőlni az álomvilágban él.

2010. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Szerintem az egész szavazósdi már alapjaiban egy téves rendszer. Csak mennyiségi mutatókat vesz figyelembe és minőségit nem. Értem ezalatt, hogy például ugyanannyit ér egy évtizedeket végigdolgozó, gyerekeit felnevelő, tanult, becsületes ember szavazata, mint mondjuk egy 18-at betöltött Mónika-són felnőtt gyökérnek.

Tudatos népbutítás folyik az országban, az embereket direkt tartják tudatlanságban (például külföldi hasonló demokráciák ügyeit illetően), egy képzett értelmiség nem veheti fel a versenyt a lezüllesztett elbutított tömegekkel egy ilyen rendszerben.

Senki nem gondolhatja komolyan, hogy tovább kéne játszani ezt a szavazósdit, fel kéne már ismerni hogy ez csak áldemokrácia ami itt folyik.

2010. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
08:10-es: miért te magad válaszolsz a nekem feltett kérdésedre? Ki mondta, hogy nem ismerem a pártok programját? Ismerem őket, és egyik sem tetszik. Ha lenne olyan, amelyik tetszik, akkor ARRA szavaznék. De mivel nincs, ezért azt választom, hogy nem választom egyiket sem. Ez is egy választás.
2010. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
ma 11:54-es,akkor azt mondod,tök mind1 ki van hatalmon...?!
2010. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Szia 12.05-ös 8.10-es vagyok. A szavazásodnak továbbra is akkor lenne értelme, ha lenne a szavazólapon egy külön rubrika " a felsorolt politikai pártok nézeteivel nem tudok azonosulni" címszóval, és külön összeszámolnák és összesítenék a többi szavazattal. Az, hogy smájlit rajzolunk a szavazólapra az engem is megmosolyogtat, de attól függetlenül mindenféle következmény nélkül landol a kukába érvénytelennek minősítve.

De azért az elgondolkodtató mégis, hogy kb. 200 hivatalosan bejegyzett párt egyik elképzelése sem felel meg a számodra. Ha nem kerülnek fel a szavazólapra akkor miért nem szavazol egy kis pártra mint ahogy láthatólag sokan teszik, ha nem akarsz nagy pártra szavazni? De felnőtt ember vagy, azt csinálsz amit akarsz. Remélem azért az előző hozzászólásommal nem sértettelek meg nagyon, néha túlreagálom a dolgokat. :)

2010. jan. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!