Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZESEK! Miért szavazzak...

FIDESZESEK! Miért szavazzak erre a pártra?

Figyelt kérdés
Eddig mindig a baloldalra szavaztam, de azt utóbbi 8 év elkeserített. A kis pártoknak leadott szavazatok elvesznek, azokra nem akarok szavazni. A Jobbik nálam nem játszik. Kérek mindenkit, hogy csak észérveket írjatok! Komolyan gondolom a kérdést, komoly válaszokat várok.
2010. márc. 22. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Mert összefog fogni az MSZP-vel, s gyakorlatilag olyan mintha a baloldalra is szavaznál majd.
2010. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
szerintem most nekik lesz olyan esélyük, ami eddíg nemsok pártnak volt. ha lesz többségük, esetleg kétharmaduk, meg tudják a lépni a népszerűtlen reformokat is, ami az orszűg javát szolgálja. remélhetőel ezt fogják tenni
2010. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Nézd, én a Fideszre szavazok, de ha te három héttel a válsztás előtt nem köteleződtél el, akkor inkább azt javaslom, hogy ne menj el. Nem véletlenül nem kötelező szavazni, csak egy lehetőség. Ha nem találtál olyan pártot, aki teljesen megfelel neked, akkor nincs értelme elmenned. Azért, hogy aztán, ha mégsem tetszik a Fidesz munkája te is felelősnek érezd magad? Ezért fölösleges. Amúgy a kis pártok szempontjából nagyon rosszul közelítesz a kérdéshez, ha bejutnak, akkor éppen azért jutnak be, mert akad 200akárhányezer ember akik rájuk szavaznak, de ha éppen az ilyenek, mint te máshova teszik az x-et, akkor tényleg nincs esélyük.
2010. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

A 2. válaszoló azt mondja, ha meglesz a kétharmad, akkor megléphetik a népszerűtlen reformokat is.

Hát akkor röhögnék csak nagyot (pedig sírni kéne), mert az elmúlt években minden reformot aláástak...

2010. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

hát pedíg másnak nincs értelme szerintem. ha megszerik a 2/3ot, és nem csinálnak semmit.. hát inkább nem fejezem be.

amugy, tényleg betetttek minden kisérletnek.. de remélem most már nem játszák a sértödött kisgyereket tovább, és megteszik, amit kell.

2010. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp se szavazz rájuk. :)
2010. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Bár nem fideszes vagyok, azért ha nem dobtok tűzre, én is monok véleményt :) :D

Szntem olvasd el a pártoknak a programjait (értelmezd is), illetve kalkuláld hozzá azt, hogy eddig mit ártottak, és mit segítettek az országunknak... és... kérlek... azért ne vesd el annyira a Jobbikot... olvass utána...persze mindegyik párt után, ha úgy látod... De dönts jól :)

2010. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

21:15 Te jobbikos vagy?

csak mert ha igen, akkor respect. :) sosem találkoztam még ennyire kultúrált jobbikos véleménnyel :)

2010. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21.17 Na ez viszont egy definíciószerű balkezes bók volt.
2010. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, Büszke Jobbikos vagyok :D

és köszönöm, még bele is pirultam xD


1ébként..vunk ám még sokan kultúrltak :)

2010. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!