Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZESEK! Miért szavazzak...

FIDESZESEK! Miért szavazzak erre a pártra?

Figyelt kérdés
Eddig mindig a baloldalra szavaztam, de azt utóbbi 8 év elkeserített. A kis pártoknak leadott szavazatok elvesznek, azokra nem akarok szavazni. A Jobbik nálam nem játszik. Kérek mindenkit, hogy csak észérveket írjatok! Komolyan gondolom a kérdést, komoly válaszokat várok.
2010. márc. 22. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ezt nagyon jó tudni. :) csak így tovább. :)

szép estét mindenkinek

2010. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Szntem olvasd el a pártoknak a programjait"


Szerintem meg jelen pillanatban egyedül a Jobbiknak van értékelhető,kidolgozott programja,amit ráadásul elsőként adott le.Nem is vagyok benne biztos,hogy más pártok megtették ezt már.


Itt egy videó a fidesz szavazóknak:


http://www.youtube.com/watch?v=k9wYAaMf_MM&feature=player_em..


Meg egy kérdés:


Hogyan minősítenétek azt,hogy egy ilyen sok problémával sújtott országban,mint a mienk,miért azt tartotta a legfontosabbnak,és utolsó lépésként miért szavazta meg MINDKÉT parlamenti párt kéz a kézben a visszahívhatatlansági törvényt?

2010. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

21:26

így van, ezért NE szavazz a Fieszre...tudom, most nem ez volt a kérdés, de...

2010. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért szavazz a Fideszre mert az egyetlen párt aki képes leváltani a baloldalt. A Fidesznek van akkora támogatottsága, hogy változást hozzon. Ne higgy olyan hangoknak, hogy Orbán diktatúrát akar stb., hülyeség.


Ezért szavazz a Fideszre.

2010. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, hogy olvasgasd a Fidesz saját honlapját! Nagyon sok mindent találhatsz ott, amit más médiumokban nem írnak le erről a pártról, vagy ha igen, akkor kissé másképpen... Rengeteg olyan vitafórum van, ahol ha kétségeid vannak valamivel kapcsolatban, találsz olyat, akivel értelmesen vitázhatsz. Javaslom például a jobbklikk.hu-t, és nem csak a cikkeket, hanem a cikkek utáni hozzászólásokat is.


Ha eddig mindig balra szavaztál, valószínűleg egy kusza kép él rólad a Fideszről. Pedig semmi sem csak fekete vagy fehér, és mint minden pártnak, a Fidesznek is vannak pozitív, és negatív tulajdonságai is. Egy azonban biztos: pozitív változást szeretnének ebben az országban, és ezért meg fognak tenni mindent, ami tőlük telik. Már voltak 4 évig kormányon, tehát vannak tapasztalataik, és szakértőik is a munkához. Gondold végig a Fidesz 4 évét, mit adott, vagy éppen mit vett el tőled, és akarod-e, hogy ismét olyan kormányunk legyen, mint akkor volt. Gondold végig azt is, milyen jövőt szeretnél a gyerekeidnek, unokáidnak.


Ha tisztességes, emberhez méltó életet szeretnél, ahol a munkádat megbecsülik, és ahol aki dolgozik, az előbbre jut, akkor már nem is állsz nagyon messze a Fidesz értékrendjétől. De arra is szükség van, hogy megtanulj a saját fejeddel gondolkodni, mert a Fidesz nem akarja gyerekként kezelni a választóit. Ha anélkül várod a sült galambot, hogy magad is tennél érte valamit, csalódni fogsz. És ne hidd el azoknak a szavát sem, akik azt mondják, hogy a Fidesz azonnal tejjel-mézzel folyó Kánaánt csinál az országból, ahogy megválasztják. Ilyet ők sosem állítottak. Azt viszont igen, hogy végre visszaadják az embereknek a lehetőséget, hogy jobbá tegyék a saját életüket.


Nagyon örülök, hogy olyan baloldalival találkoztam általad, akinek van bátorsága felülvizsgálni a saját gondolkodásmódját. És megígérem neked, hogy ha ne adj Isten mégis csalódni fogunk az új kormányban, nekem is lesz elég bátorságom, hogy megtegyem ugyanezt. Mert ez az ország csak akkor juthat előbbre, ha felnövünk a demokráciához, és nem focidrukkerekként, érzelmi alapon, hanem a józan eszünkre támaszkodva választunk magunknak pártot.

2010. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, aki válaszra méltatott! Annyit írnék még, hogy a 2006-os választáson már nem az MSZP-re, hanem egy kis pártra (Centrum) szavaztam és akkor elveszett a szavazatom, amit most nem szeretnék. Azért gondoltam most a FIDESZ-re, mert azt ígérik, hogy a családokat fogják támogatni, nem hagyják veszni a magyar földet. Engem ezek érintenek elsősorban - nyilván arra a pártra szavaz mindenki, akitől azt várja, hogy az élete jó és emberi lehessen. Valóban felülvizsgáltam eddigi baloldali érzelmeimet, sajnos csalatkoznom kellett. Most szeretnék racionális, jó döntést hozni, ezért írtam ki a kérdést. Mivel egyik pártnak sem vagyok tagja a döntésem az enyém lesz. Nem várom, hogy ezt mások hozzák meg helyettem, de szerettem voltam olyanok véleményét olvasni, akik nálam tapasztaltabbak a politikában. Köszönöm még egyszer!
2010. márc. 23. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!