Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan győznél meg arról,...

Hogyan győznél meg arról, hogy arra a pártra szavazzak, amelyiket Te javaslod?

Figyelt kérdés
Ez lehetne akár kultúra kérdés is, mert érveket szeretnék olvasni! (Bármelyik párt esetén, ha érveket olvashatok, felfelé pontozok.)
2010. márc. 23. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy! Nem az én feladatom, hogy tájékozott legyél, de azt elvárom tőled így ismeretlenül is, hogy ha az Én sorsomról is döntesz, akkor meggyőződj a számodra megfelelő pártról!
2010. márc. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Szavazz az LMP-re, mert:


1, a Fidesz, MSZP, Jobbik biztosan bejut a parlamentbe

2, az MSZP és a Jobbik biztosan nem tud kormányt alakítani, úgy le vannak maradva a Fidesztől, tehát önálló Fidesz kormány lesz.

3, ebben a helyzetben a racionális választói magatartás, amit úgyis csak kevesen követnek, tehát nem fenyegeti az első 2 pontot: minél több új, értelmes pártot bejuttatni a parlamentbe a Fidesz ellenőrzésére és új témák felvetésére

2010. márc. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
így van, az LMP egy nagyon racionáls választás
2010. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha te is hasonló vagy hozzám, akkor nincs az az etikus módszer amivel meg tudnálak győzni.
2010. márc. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Igen!


Mert a Fideszes az MSZP-s és a Jobbikosok bejutnak, de mi LMP-s szülők, hogy adjunk enni reggelire avokádós kiflit a gyerekeinknek?

Szavazz ránk, hogy a mi Gyerekeink is tudjanak menni minden évben síelni, nyaralni a te gyermeked rovására!

Amúgy is BMW-t ígértem a lányomnak aki még 17 éves. Mondtam neki, hogy 2010 júniusára meg lesz ha minden jól megy.


Köszönjük!

2010. márc. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2010. márc. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Kedves 00:53,


Attól, hogy egy kis párt a parlamentbe jut, nekem nem fog sem jobban sem rosszabbul menni a sorom, mivel vállalkozóként gyorsan felismertem, hogy a politikához nem szabad közel menni.


Ideig - óráig persze lehet simliskedni politikai megrendelésekkel, de aki így tesz, nem tudja abbahagyni, elpofátlanodik és előbb-utóbb a börtönben köt ki vagy csak a vevőköre párolog el hirtelen egy 4 éves ciklus végén.


Kérlek tehát, nyiss egy új skatulyát a fejedben az olyan LMP szavazóknak, akik nem járnak BMW-vel és a lányuknak sem vesznek.

2010. márc. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

lmp már 2x is lebukott kopogtató cédula hamisítással



és hogy orvosoltok az ország baját ültettek 3 fát a Kossuth térre?


a vidéki rabló gyilkosságokat?

megfogjuk egymás kezét és elénekeljük a kumbajját?


állam adósság?

kérünk hitelt az amcsi ingatlanostól aki pénzeli az lmp t?


mert ha igen akkor én is rájuk szavazok majd xD -.-'

2010. márc. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt elolvasod fogadjunk meggyőzlek hogy kire NE szavazz:


[link]


aztán majd kizárásos alapon eldöntheted kire igen

2010. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát nem hatottál meg a fenti kis olvasmánnyal, igazából semmi újat nem találok benne
2010. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!