Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak? Nem tudok...

Kire szavazzak? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Először fogok szavazni. A Fidesz és a Jobbik között nem tudok dönteni egyelőre. Rengeteg érv, és ellenérv szól mindkettő mellett... Már évek óta nyomon követem a politikát, teljesen jobboldali nézeteket vallok, régen még jobbik szimpatizáns is voltam, jártam tüntetni, de az utóbbi 1 évben rettenetesen kiábrándultam belőlük, főleg a fröcsögős stílusú, hülyeségeket szajkózó szimpatizánsaik vették el a kedvem, ugyanakkor a program is néhol hülyeségnek tűnik számomra. Ugyanakkor kicsit még mindig húz a szívem feléjük...

A Fideszről meg az a véleményem, hogy már bizonyítottak ('98-2002), és szerintem jól csinálták, de a finomkodó, sunyi programjuk, és a 2/3 hajszoló politikájuk nem annyira tetszik, így annyira nem lenne (vagy lesz) tiszta a lelkiismeretem, ha rájuk szavaznék (vagy szavazok)...


2010. ápr. 8. 20:25
1 2 3
 1/26 Dávid ***** válasza:
3%
MDF- Bokros Lajos listája!
2010. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Egy pártot sosem a szavazóik alapján kell megítélni. Dönts ahogy jónak látod.
2010. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Az MDF-re biztos nem...:/
2010. ápr. 8. 20:29
 4/26 Dávid ***** válasza:
48%

Fidesz: 4 évig jól ment a gazdaság, csökkent a munkanélküliség, csökkent a szegénység, de volt korrupció


Jobbik: Az egyetlen párt, ami biztosíték arra,h a cigánykérdéssel foglalkozzanak, de a befektetők rosszul fogadnák a térnyerését

2010. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

szavazz a fideszre ezért


[link]


Az OVB 6:3 arányú döntése szerint hiteles az a hangfelvétel


muhahah :D

2010. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Dönts saját belátásod szerint. Ne hallgass senkire. Se anyukádra, se apukádra. Senkire. Arra szavazz akit te jónak látsz. Ha senkit nem látsz jónak maradj otthon.
2010. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
az ovb aztán a szakértők tömkelege :D:D:D jó vicc :D
2010. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%
FIDESZRE
2010. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 X. Maté ***** válasza:
40%

4 évig jól ment a gazdaság és még nagyobb lett az ország eladósodása... ;)


Szavazz arra, akire akarsz én is azt mondom...

2010. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a fajta ember, akit mások ilyen téren befolyásolnak.

Amúgy szerintem az is majdnem ugyanolyan rossz, ha nem megy el valaki, mintha az mszp-re szavazna...:S

2010. ápr. 8. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!