Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak? Nem tudok...

Kire szavazzak? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Először fogok szavazni. A Fidesz és a Jobbik között nem tudok dönteni egyelőre. Rengeteg érv, és ellenérv szól mindkettő mellett... Már évek óta nyomon követem a politikát, teljesen jobboldali nézeteket vallok, régen még jobbik szimpatizáns is voltam, jártam tüntetni, de az utóbbi 1 évben rettenetesen kiábrándultam belőlük, főleg a fröcsögős stílusú, hülyeségeket szajkózó szimpatizánsaik vették el a kedvem, ugyanakkor a program is néhol hülyeségnek tűnik számomra. Ugyanakkor kicsit még mindig húz a szívem feléjük...

A Fideszről meg az a véleményem, hogy már bizonyítottak ('98-2002), és szerintem jól csinálták, de a finomkodó, sunyi programjuk, és a 2/3 hajszoló politikájuk nem annyira tetszik, így annyira nem lenne (vagy lesz) tiszta a lelkiismeretem, ha rájuk szavaznék (vagy szavazok)...


2010. ápr. 8. 20:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%

Jobbikra


a fidesznél egyre nagyobbak a bukóvarék

2010. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem, hogy nem fogok csak azért a Fideszre szavazni, mert a szüleim is arra fognak...

De azért kíváncsi vagyok, hogy ki hogy gondolja...

2010. ápr. 8. 20:39
 13/26 anonim ***** válasza:
Neked kell ezt eldöntened, ha nem tudsz dönteni, akkor szavazz félre pl a Civil Mozgalomra. Vagy oszd meg a szavazatodat a Jobbik és a Fidesz között.
2010. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
Jobbikra az nyomják el a médiák, lejáratójhadjáratok stb. Csakazértis!!
2010. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Hát én pont hogy egyikre se szavaznék (nekem anno nem jött be a Fidesz hatalom a másik meg rémíszt :S).


Viszont ha ezek közül akarsz választani (mert miért ne, ha neked ezek tetszenek) akkor szerintem még párszor olvasd át a kampány programjukat és arra szavaz amelyik kevésbé nem tetszik (esetleg olvasd át a többi pártét is hátha vmelyik jobban tetszik mind ez a 2, nem lehet tudni).


Midnenesetre szerintem mi nem tudjuk neked eldönte, se nem tudunk nagyon segíteni. De tudom hogy sikerül dönteni, ha mégse, akkor szavazáskor akár ki is számolhatod (elvégre vagy ez vagy az, és mindkettő többnyire bejönn neked - ez olyan végső meoldás).

2010. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

^^

Bocs a helyesírási hibákért, valamiért nem mindig fogg a billentyűzetem. :S

2010. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokáig vacciláltam a 2 között, végül Jobbik lett belőle. Egyébként attól, még, hogy fröcsögnek, meg zsidóznak, attól még lehet, hogy tényleg magyar érdekeket fognak támogatni, és tényleg normálisan fognak kormányozni. A fröcsögés, meg a beszólogatások, meg a "monnyonle" nem igazán függ össze a kormányzással.

Egy pártot ne a szavazóik alapján ítélj meg, helyesen írta itt valaki előttem.

Egyébként egy ilyen pocsék ellenzéket, mint most amilyen a fidesz volt...nem érdemelné meg a 2/3-t. Ráadául a fideszről is bőven, bőven derülne ki, sőt derült is ki néhány sötét ügy, lásd legutóbb: Kubatov..., igaz a Jobbikról is, de azért a 4 év alatt gondolod, hogy nem történt semmi mutyi, hátsó dolog a fidesz és az mszp között? Én 06-ban biztos, hogy a fideszre szavaztam volna, azonban mára egyre jobban elhatárolódok tőlük, igaz az mszpt, meg az mdf-t még jobban rühellem, de ez már más tészta... : )


Egy szó mint száz: dönts belátásod szerint!

2010. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A fidesz-mszp nagykoalíciót is baromságnak tartom, viszont biztos, hogy van jó néhány sötét, közös ügye a fidesz-mszp-nek, sok ez a 4 év.. :)


Mellesleg a Jobbikot ne a kurucinfóról ítéld meg! A kurucinfótól én is elhatárolódóok...de ne is dőlj be mindig az index-origó-hvg, és társainak...

Gondolod végig mindenesetre...vasárnapig még alhatsz 3 napot.. : )

2010. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
55%

Csak a JOBBIK!!!!

Hajrá!

2010. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
fej vagy írás.
2010. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!