Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavazzak?

Melyik pártra szavazzak?

Figyelt kérdés
Melyik hazugságot fogadjam el? Az a helyzet, hogy teljesen mindegy, hogy mit ígérnek a pártok, ha egyszer hatalomra kerülnek, akármit megcsinálhatnak. Ha valaki atombombát dobna magára - és ránk, azt is csak bamba pofával néznénk!!!
2010. jan. 21. 10:46
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%
Én sorsolni fogok.Döntsön a sors!
2010. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Akik nyitottak, akikről sejted hogy mit akarnak, akik a te érdekeid védik az érzéseid szerint, akik nem csak azt tudják hogy mi nem jó!
2010. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Igen,a kétfarkú kutya párt valóban létezik,de ha reálisan nézzük a dolgokat akkor LMP.Hátha...
2010. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Szinte hihetetlen, hogy a jobbikosok nem kerültek még elő :)
2010. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
43%
Könyörgöm tanuljátok már meg hogy semmi nem fog változni akármelyik párt nyer mert normális embert nem engednek pártközelbe és kész.
2010. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Arra megy ki a játék hogy az emberek vitatkozzanak, veszekedjenek a pártokon, és elteljen az idő. Közben ugyanolyan r0hadék az összes párt, a Jobbikkal együtt, nem érdekel mit ugat a sok Jobbikos idióta.
2010. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
59%

[link]

Íme a Magyar Kétfarkú Kutya Párt

2010. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, elmész szavazni, fogod a szavazólapot, bemész a fülkébe, és rárajzolsz egy szmájlit, ami épp a nyelvét ölti ki.
2010. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
67%
Amelyikre akarsz. Én már évek óta érvénytelenül szavazok. Egyik pártra sem vagyok hajlandó leadni a voksomat, mert szerintem egyik sem képvisel engem. Viszont élek a szavazati jogommal, arra szavazok, hogy én egyiket sem kérem.
2010. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:32


Dehogy is nem!


„””””Arra megy ki a játék hogy az emberek vitatkozzanak, veszekedjenek a pártokon, és elteljen az idő. Közben ugyanolyan r0hadék az összes párt, a Jobbikkal együtt, nem érdekel mit ugat a sok Jobbikos idióta.””””


Áruld már el hogy te miért gyűlölöd a Jobbikot? És főleg miért a Jobbikosokat?

Az MSZP és a Fidesznek, akadna lehetősége arra hogy megvitassák az eddigi hibákat és kitaláljanak valamit, hiszen ott az egész média a hátuk mögött!


De eddig csak azt láttam tőlük, hogy a hatalomért 1000milliárdot kiszíneznek a költségvetésben, hazudoznak, de szinte már a kis iskolások szintjén.

Ha lehetne akkor kiirtanák egymást a parlamentből, bár ezt nem a szavakkal hanem a tettekkel bizonyítják!


Most is mit csinálnak? Nem az mutatják meg hogy mit is akarnak valójában, hanem megy a harc a nyugdíjasokért és az inaktívokért, amiben minden szabad!


A Jobbik adott egy átlátható, és válaszokat adó, elfogadható programot, járja az országot vele.

Nem ígérget, nem beszél mellé, nem gyalázkodik, nem ad az elleneinek hazugságokat a szájába amin aztán lehet csámcsogni, és bárki számára nyitottan politizál.


Jelenleg a legnormálisabb márt ma az országban!

2010. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!