Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavazzak?

MARIANN06 kérdése:

Melyik pártra szavazzak?

Figyelt kérdés

Én elmennék választani de csak azért nem megyek mert nem tudom kire szavazzak.Ugyis vagy a fidesz vagy az mszp nyer.Nem? Én valami ujra vágyok.Egy harmadikra aki hozzna jobb dolgokat az életünbe.De én hiába szavazok egy 3.-ra 1 szavazat majd nem számit egy 3.-nál.

Csak rövid válszt kérek met nem akaro elolvasni komplett weboldalakat.35L


2010. márc. 20. 20:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Olvasd el a programjukat, nézz meg néhány videót róluk a neten, törd egy kicsit a fejed, hogy tudatos választóvá válj, és fönts.
2010. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
53%

Ezt ugye nem gondolod komolyan, hogy itt mondják meg melyik pártra szavazzál. Na ebből lesznek ám a válaszok, páran nevetni fogok.

De egy tippem van, melyik párt lesz az amelyik "hívei" itt mondják majd a nagyokat...

2010. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
23%
Az MSZP semmiképpen nem nyer, de ha nem akarod, hogy ez a kettő közül nyerjen valamelyik, akkor szavazz a Jobbikra.
2010. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
46%
Mellesleg vannak új, feltörekvő pártok. Gyakorlatilag egy szavazat pedig tényleg nem oszt nem szoroz, de ha már demokrácia van, akkor éljünk vele.
2010. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
hát, ha szerinted úgyis a Fidesz vagy az mszp nyer, akkor gondolkodj, hogy melyiknek van jobb programja, melyik enm hazudik :P :) sok sikert!
2010. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
A legrosszabb felfogás az hogy 1 szavazat nem számít.És ha mondjuk 100000 ember gondolja hogy 1 szavazat nem számít,az már ugye számít nem?És nagy eséllyel a Fidesz nyer,ha rájuk szavazol akkor azzal a 2/3-ot támogatod a másik 2 párt (Jobbik,MSZP) egymással versenyeznek tehát nekik tényleg kellenek a szavazók. a többi párt (MDF,LMP stb.)a bejutásért küzd,tehát nekik még jobban kell a szavazat.Menj el szavazni,vagy ne légy dühös pár év múlva hogy miért ilyen szar az ország,mert nem mondhatod azt,hogy megtetted amit megtehettél.:)
2010. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
57%

A jobbik ra

olvasd el a programjukat

2010. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem hiszem, hogy komolyan gondoltad ezt a kérdést, továbbá az is gyanús nekem, hogy nem egy 35 éves lány vagy. De tegyük félre az előítéleteket, tételezzük fel, hogy igaz amit mondasz.


Akkor annyit tudok mondani, hogy NE az alapján dönts amit itt fogsz hallani. Meglátod egy órán belül cigány-zsidó-fasiszta megjegyzések fognak röpködni - én azt mondom ne ez alapján dönts.


Viszont ha nem akarsz regényeket olvasni, akkor inkább el se menj szavazni. Viszont ha szavazni szeretnél, az a minimum, hogy elolvasod annak a pártnak a programját, akire szavazni fogsz. De én azt ajánlom, olvasd el mindhárom "nagy párt" programját - vesd össze azzal, hogy melyik képviseli leginkább a vágyaidat, elképzeléseidet és az alapján szavazz!


Szebb Jövőt kívánok mindenkinek!

2010. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
kétfarkú kutya párt
2010. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Két párt van amelyik szóba jöhet:Az LMP és a Jobbik.A többi valószínűtlen,hogy bejut.E közül a kettő közül válaszd a szimpatikusabbat,illetve ha mindkettőben vannak szimpatikus elemek,akkor a szavazatmegosztást javaslom:listán LMP,és jobbikos helyi jelölt.Azért nem fordítva,mert az LMP esetében kétséges,hogy bejut-e,és az 5%-ot a területi listás szavazatokból számolják,tehát ha szeretnéd,hogy bejussanak,akkor listán rájuk szavazz.Ha viszont a jobbikos helyi jelölt nem nyer(Ez csak néhány észak-magyarországi körzetben valószínű.),akkor a rá adott szavazatok az országos kompenzációs listán mindenképp hasznosulnak,tehát a Jobbikot is támogattad.Egyébként én is ebben gondolkodom,mindenképp újra szeretnék szavazni én is,de én is vacillálok a kettő közül,szóval én valószínűleg azt fogom csinálni,amit leírtam.Egyébként a Jobbik már valószínűleg megelőzte az MSZP-t,több esélye van a győzelemre mint az MSZP-nek.
2010. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!