Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavazzak?

MARIANN06 kérdése:

Melyik pártra szavazzak?

Figyelt kérdés

Én elmennék választani de csak azért nem megyek mert nem tudom kire szavazzak.Ugyis vagy a fidesz vagy az mszp nyer.Nem? Én valami ujra vágyok.Egy harmadikra aki hozzna jobb dolgokat az életünbe.De én hiába szavazok egy 3.-ra 1 szavazat majd nem számit egy 3.-nál.

Csak rövid válszt kérek met nem akaro elolvasni komplett weboldalakat.35L


2010. márc. 20. 20:40
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Tényleg 35l vagyok nem vagyok hazudos.

A jobbikra biztosan nem szavazok mert nem vagyok raszista,inkább éljünk békeségben és ne a börünk szine szerint itéljük meg az embereket

Itt mindig tanulok valamit.

Köszönöm.

2010. márc. 20. 21:24
 22/31 anonim válasza:
67%

JOBBIK!!!!



Szebb Jővőt

2010. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Hát ha az itt válaszoló névtelen emberek pár szavas javaslatai alapján döntesz, az azért nem gyenge... 35 évesen lehetne már igazán saját álláspontod, nézz utána, hogy a te elveidnek, elvárásaidnak melyik párt felel meg.
2010. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:

az baj sajna ha nem látod 35 évesen mi folyik ebben az országban!

sajnos mindegy kire is szavazol mindegyik lopp ez tény!!

igérgetnek ezt meg azt és mi lessz belőle?

szerintem Jobbik.ez az én veleményem.

de ne másokra halgass dönsd el Te!

nem vagyok szélsőséges csak beleuntam a korupt és hasztalan kormányokba!

2010. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
68%

"A jobbikra biztosan nem szavazok mert nem vagyok raszista,inkább éljünk békeségben és ne a börünk szine szerint itéljük meg az embereket "


A Jobbik messze nem olyan rasszista,mint amilyennek tűnik elsőre.Sőt mondhatom,hogy alapvetően egyáltalán nem az.Vannak köztük,akik tényleg azok,de ha például elolvasod a hivatalos programjukat,akkor rájössz,hogy az nem egy rasszista program.Rendet akarnak,a bűnözés felszámolását,és ez a normális cigányoknak kifejezetten érdeke.


De olvasd el magad:


[link]


IV./4 szól a cigánykérdésről.

2010. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

21:21 - "csak az a gáz, hogy sokan ezzel a "reklámmal" a szeretett pártjuknak okoznak kárt. én egy fél éve még jobbikra akartam szavazni, de többek között ez az oldal győzött meg, hogy nem fogok..."


Hát elég szomorú, hogy ez alapján döntesz. Van itt egy-két nemnormális jobbikos, meg egy-két provokátor és te ez alapján döntöd el azt, hogy hova teszed az ikszet. Ha belinkelek neked ide egy olyat, ahol a fideszes szidja az xyz-t akkor már a fideszre sem fogsz szavazni?


A népnek az lenne a legnagyobb segítség, hogy az ilyen első szavazók mint te, akiknek fogalmuk sincsen hogy mi fán terem a politika el sem menne szavazni...

2010. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én sem vagyok rasszista, de nehogy azt mondja nekem valaki, hogy ezzel a helyzettel nem kell kezdeni semmit sem:


http://www.youtube.com/watch?v=uAZIy6wZluQ&feature=channel

2010. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
45%
JOBBIK ennyi pont
2010. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
12%

szavaz te is velünk a Jobbikra


de szerintem ne mástól kérdezd magadnak kell tudni hogy mi a jó neked és a hazának


szebb jövőt

2010. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én az LMP-re fogok. Az ok: szerintem az országgyűlés megérett a változásra, de a Jobbik nem szimpatikus, attól tartok, többet ártanak majd, mint használnak. Nem mellesleg úgyis bekerülnek. Az LMP-nek pedig viszont úgy kell a szavazat, mint egy falat kenyér. Sokat számít egy szavazat: ezekből az egyekből lesz a sok. Például a Parlamentbe való bejutás lehetősége.
2010. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!