Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kunczéék miért nem engedték...

Kunczéék miért nem engedték Wass Akbertet vissza hazájába a 90-es években?

Figyelt kérdés
Különgépet kellett volna érte küldeniük, de ezek meg vissza sem engedték. Ha esetleg van itt eltévedve egy balos, akkor megmondhatná, hogy a bálványa miért tett ilyet.

2014. szept. 17. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem Erdély volt a hazája, és mivel az pillanatnyilag Romániához tartozik, a románok meg nagyon nem kedvelték őt...

Amúgy meg kit izgat? Szerintem vannak ennél nagyobb problémák is.

Kuncze meg nem hiszem, hogy bárkinek is a bálványa lenne.

2014. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

... meg talan azert, mert WA munkassaga finoman szolva is kerdeses, mind irodalmi erteket tekintve, mind politikai hovatartozasat illetoen (konkretan antiszemita, szelsojobbos megnyilvanulasai voltak).


Bar ranezesre neked aztan magyarazhatom, ha Kunczet mint valaki balvanyat emlegeted... A partjaval egyutt kb. 10 eve a politika kozeleben sincs, mit akarsz meg? Szorjon hamut a fejere? Kovessen meg minden Jobbik-szimpatizanst egyesevel, hogy az amugy addig altaluk is teljesen ismeretlen, nimand irocskajat nem hozatta allami penzen ide?

2014. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2:

Nem értem, miért keverted ide a Jobbikot? Nyilván olyan egyszerű és lebutított gondolkodásod van, hogy szerinted csak az kedveli Wass Albertet, aki jobbik-szimpatizáns. Hát ez nincs így.


És mégis ki a fenének képzeled magadat, hogy te önkényesen eldöntöd, mi az irodalmi érték és mi nem? Az írásodból kiindulva te életedben nem fogtál könyvet a kezedbe, nem hogy még Wass Albert csodálatos műveit is ismernéd. Egy művének a címét sem ismered, le merném fogadni. Innentől kezdve el lehet gondolkozni azon, hogy ki a "nimand". Hát a műveletlen, proli 2-es válaszoló.

2014. szept. 17. 18:13
 4/5 tetro ***** válasza:
86%

18.13

szerinted aki "balos" annak Kuncze a bálványa, és azt mondod másnak van egyszerű gondolkodása... :D helikopter pedig csak te vagy.

2014. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4 Wass Albert könyvet olvastam, de semmi kivetnivalót nem találtam bennük. Azt meg pláne nem, hogy rasszista és antiszemita lenne.
2015. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!