Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy újra lesz...

Mit szóltok, hogy újra lesz rezsicsökkentés?

Figyelt kérdés
Hogy megmondták anno itt, hogy csak az áprilisi választásokig lesz jólét, utána elfogy a pénz, és szétadóztatják a népet, összeomlik a gazdaság, stb. Erre tessék, itt egy újabb jóléti intézkedés, és a gazdaságunk is stabilan a helyén van. Baloldali riogatás 2.0, ennyit ért.

2014. szept. 14. 19:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
57%
Remek! Majd földhöz verem magam örömömben. Remélem új stadionok is lesznek az kell még ide.
2014. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

" Remek! Majd földhöz verem magam örömömben. Remélem új stadionok is lesznek az kell még ide."

Remek! Inkább semmi se legyen, igaz? Miért nem tudsz örülni a jónak? Azért, mert a Fidesznek köszönheted?

2014. szept. 14. 20:04
 3/36 anonim ***** válasza:
78%

"és a gazdaságunk is stabilan a helyén van"

Igen, van ahol ez olvasható, de van ahol egész más...

Az Euró és Dollár árfolyam egész mást mutat, mert van azért köze hozzá.

2014. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem még nincs elég stadion!
2014. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%

A rezsicsökkentést a kormány határozta el, de a bevételek emiatt a szolgáltatónál csökkennek.

Sok közmű (víz, csatorna) önkormányzati tulajdonban van, nem egy jelezte, hogy már most csődközelben van, mert bevételeik nem fedezik a kiadást, az elmaradt fejlesztésekről nem is szólva.

Lesz ebből gond bőven, sajnos...

2014. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%

Inkább semmi se legyen, mint rezsicsökkentés. Nekem megérne havi néhány ezer forintot az, hogy az állam nem teszi tönkre a közműszolgáltatókat. Emberek veszítik el emiatt a munkájukat, a fejlesztéseket ellehetetlenítik, a befektetőket elriasztják, stb. Egy ilyen döntés sokkal több hátránnyal jár, mint előnnyel. Csak ezek a hátrányok nem a te bankszámládon vannak, ezért nem érdekelnek. Ha a szomszéd hal meg, annak te csak örülsz. Akit kirúgtak a munkahelyéről, mert a közműszolgáltatónak le kellett építenie, hogy megtarthassa a profitját, na az ő bankszámlájukon van az a bizonyos hiány. Meg ott, hogy egy rakás befektetés nem fog megvalósulni az országban, mert a befektető szétnéz, és látja, hogy a kormány hogy bánik a cégekkel. Azért, mert nem látsz tovább az orrod egytizedénél, még nem kell feltételezni, hogy senki más sem. FIZETÉSEMELÉS kéne, nem rezsicsökkentés. Csak ahhoz tényleges teljesítmény kéne, nem csak pofátlan törvényhozók.

Én tudok örülni a jónak. A jóként eladott sz@@rnak nem tudok örülni. Meg azoknak, akik ezt megeszik, és aztán nem csak hogy örülnek maguknak, de letámadnak mindenki, aki nem akarja megenni.


"Hogy megmondták anno itt, hogy csak az áprilisi választásokig lesz jólét, utána elfogy a pénz"


Most is épp kampányidőszak van, ha nem tűnt volna fel.

2014. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

"Az Euró és Dollár árfolyam egész mást mutat, mert van azért köze hozzá."

Ne ez legyen már a mérvadó. Több pénzed marad otthon? Nekem, és rengeteg ismerősömnek igen. Bajnai idejében alig futotta valamire, aztán retteghettünk az ingatlanadó bevezetésétől, mint végső csapástól. Most pedig tízezrekkel több marad, úgyhogy nem érdekel a mesterségesen gyengített forint árfolyama addig, ameddig jól élünk Magyarországon.

2014. szept. 14. 20:18
 8/36 anonim ***** válasza:
73%

Igen, stabil a gazdaság:

[link]

A kormány idén csak 430 milliárd ft hitelt vett fel (hivatalosan), plusz kis orosz hitel...



Ha minden olyan jól megy, miért van 310 felett az euró? Persze tudom, el akarják nyomni Magyarország szabadságharcát a gonosz brüsszeli ufo-zsidók...


Az én rezsim ugyanannyi, mint 3 éve (két hálószobás vastagfalú parasztház), csak tavaly még rádobtak egy 25 000 ft-os gáztárolási díjat(!) (igen, azzal az ürüggyel, hogy a kormány földgázt tárol a föld alatt, csak ugye ez olyan mint a szellentés, megfoghatatlan).

Emellett persze minden más árucikk állati mértékben drágul, plusz elvették tőlem a cigaretta árulás jogát, úgyhogy nagyon elégedett vagyok a ,,gazdasági fejlődéssel,,.

2014. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
65%

"Most pedig tízezrekkel több marad"


Vátáfákk? Stadionüzemeltető vagy, hogy tízezreket tudsz ezen a szaron spórolni?

2014. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
16%
Mond csak kérdező, mi a foglalkozásod? Mert ha építész mérnök, vagy Németországban dolgozó szakmunkás vagy, aki csak költekezni jár haza, akkor elhiszem, hogy nincs bajod a kormánnyal...
2014. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!