Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért panaszkodik mindenki?

Miért panaszkodik mindenki?

Figyelt kérdés
Én elhiszem,hogy sokan nem élnek jobban,mint 4 éve,és hogy nagy a korrupció,na de azért azt állítani,hogy rosszabb lett minden,az azért merő túlzás. Az MSZP tehet a devizahitelesek problémájáról,mivel az ideológiájuk is megengedte nekik,hogy hitelből tegye vagyonosabbá a lakosságot. Most megvan az eredménye. Az államadósság magas,de ne feledkezzünk meg róla,hogy 2002-ben,amikor az Orbán-kormány megbukott,úgy adta át az országot nekik,hogy az államadósság 50% körüli magasságban volt. Na ebből 2010-re lett egy majdhogynem államcsőd. Ha nincs a bankadó,és a multikra kivetett adó,akkor most már nem biztos,hogy Magyarország lenne a nevünk,hanem valami gyarmat.
2014. szept. 12. 21:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem azt kell nézni, hogy a szocik mit csináltak x évvel ezelőtt, hanem azt, hogy orbán mit csinál most! A szocik hitelt vettek fel azért, hogy a lakosságnak jobb legyen, orbán pedig mindent elvesz a lakosságtól, hogy neki jobb legyen. Az biztos, hogy mindkettő a kárunkra vált, de a mostaniak sokkal rosszabbak, a szocik alatt legalább nem kellett remegnie az embernek, hogy mikor lakoltatják ki a semmiért.


(Félreértés ne essék, én az összes politikust rühellem.)

2014. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
Mert fidesz kormány van.
2014. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem elég hogy a rongyrázós életvitelem miatt felvettem a devizahitelt,utána még leléptem külföldre puszta kalandvágyból.Most akkor álljak neki panaszkodni?Igazán megtehetném,mert Mo.-n már szó szerint földönfutó lennék.

Hát kérem lehet biogazdálkodni meg bicajozni munka után,meg szép dolgokra összpontosítani ez nem kerül sokba ugye.De attól még ott a kaka a nappali közepén.

A devizatéma egyébként nagyon jó értékmérő.A pártok rá adott válaszából pontosan látszik mit is várhatunk az illetőtől úgy általában.Az államcsődről meg annyit hogy sajnos elmaradt.Sajnos.

2014. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Basszus mennyire pofátlan alattvalók vagyunk. Hát nem illik szidni a rendszert, nem tudtátok?


Más amikor az állam vesz fel hitelt, és más mikor magánszemély. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Egyébként meg én úgy emlékszem a Fidesz biztatott mindenkit, hogy vegyen fel devizahitelt, mert nagyon megéri. És nagyon is megérte. Egészen 2008-ig.


És igenis, kérdező, minden rosszabbodott! Vedd ki a füledből a Kossuth Rádiót, kapcsold ki az M1-et és tegyél egy sétát a városodban/faludban. De feltételezem városban laksz, mert falun azért már annyira rossz a helyzet, hogy a leghülyébbek is észrevették volna.

Te nem jársz kórházba, rendelőbe? Nem utazol tömegközlekedéssel? Nincs közöd iskolához? Kapsz nyugdíjt, fizetést?(A rengeteg sikkasztást és "mutyit" meg sem említem mert úgy sem hallottál róla.)

Mert ha igen, akkor már rég illett volna észrevenned, hogy de bizony, minden sokkal rosszabb Orbán hatalomra kerülése óta.

2014. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Napfonat ***** válasza:
54%

Úgy látszik, akkor Orbán csak a pedagógusokat karolta fel! Ugyanis a pedagógusok HATÁROZOTTABBAN több fizut kapnak és egy hangyányit jobban is élnek, mint korábban! Ha nem hagytam volna el az országot még a bolsevik időkben, és az egyik szakmámban dolgozhatnék - azaz taníthatnék középiskolában - akkor most 40%-kal nagyobb lenne a nettó fizetésem, mint akár csak 2 évvel ezelőtt volt! A Kurcsány időkről nem is beszélve!

Gondolom, a devizahitelesek is köpködik Orbánt, amiért a bankoktól visszavasalja a jogtalanul az emberektől ellopott pénzüket.

2014. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!