Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért panaszkodik itt mindenki...

Miért panaszkodik itt mindenki a Fideszre?

Figyelt kérdés

Minden 2. kérdés a Fidesz vagy Orbán Viktor pocskondiázásával foglalkozik, újra és újra felteszik ugyanazokat a kérdéseket, és mindenki úgy csinál, mintha a politika mártírjai lennénk - holott az ország akarta ezt a szart is.


Mert kinek is van joga panaszkodni?

Aki a Fideszt választotta (mert birka módon bedől a szép, új világ ígéretének), vagy otthon punnyadt a kis seggén, és meg sem próbált tenni az ellen, hogy a Fidesz legyen hatalmon (holott nem értett velük egyet), az csak hallgasson. Nem volt kötelező rájuk tenni a voksot, ellenben szabd volt elgondolkodni azon, volt-e egyáltalán konkrét pártprogramjuk, nem tanultunk-e még az előző kormányzásukból, ésatöbbi.


Aki ott kardoskodott a Fidesz mellett vagy épp tett az egész szavazásra, az most ne panaszkodjon, hanem fogadja el, hogy ő is benne van a dolgok ilyetén alakulásában. Avagy: mindenki igya meg, mait kifőzött magának...


És most jöhetnek a felháborodott kommentek, hogy nem ezt ígérte, nem erről volt szó, de mindenki magára vessen, mert cseszett gondolkodni azon, hogy vajon mennyi realitás van a Fidesz szavaiban...


2011. jún. 13. 10:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem tűnt volna fel, ők vannak kormányon, tehát őket kell szidni, ha valami jó vagy rossz történik.
2011. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

A kormányváltáskor csak annyi történt, hogy egy óvatlan pillanatban, amikor nem figyeltünk oda, kicserélték a f@szt a szánkban. Egyik párt sem jobb a másiknál, aki ezt gondolja az téved.


Styloo

2011. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Miért?Szidjuk mi is az MSZP-t meg mindenki mást a Fidesz hibái miatt?

Nincs értelme.Most övék a felelősség,eltelt 1 év,amit innentől kezdve csinálnak az már biztos,hogy az ő bűnük.

2011. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Mert a sok bunkó azt hitte, hogy ha nem javul meg azonnal minden - minimum Svájc szintjére - akkor nem jó a kormány, szidni kötelező. Olyan szinten állnak, hogy akaratuk ellenére kell rajtuk segíteni.
2011. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jó, csak nyilván én sem szidom a reszkető kezű Margit nénit, amiért leveri a cserepemet, amikor én hívtam át, hogy locsolja már meg a virágjaimat...
2011. jún. 13. 11:06
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

A komment megírásának időpontja: ma 11:06


Ha egyszer leveri akkor nem,de ha azt látod,hogy már direkt leveri a többit is és még csak bocsánatot sem kér akkor mit tudsz csinálni?

2011. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha tudtam, hogy a néni mentálisan beteg és szokása cserepeket borogatni (mert már korábban is megtette), akkor nem kellett volna áthívnom, csak mert a másik szomszéd is hülye volt. Ha mégis megtettem, ezek ellenére is, továbbra sincs jogom vergődni.
2011. jún. 13. 11:22
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

És ilyenkor jön a liberális Pista bácsi, aki nem engedi, hogy kigazald a kerted, mert a gyomnak is joga van nőni, sőt még trágyázni is kell, nehogy a borsó elnyomja szerencsétlent. :D


Styloo

2011. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

simon patrik

A FIDESZNEK meg van az a jó tulajdonsága, hogy tudatos és kitartó passzivitással elősegítse az előző kormányt az Ország tönkretételében. Nem az a baj,hogy valaki véletlenül leveri a virág cserepet hanem az ha valaki kihasználja Kató nénit és azért hívja át locsolni mert tudja, hogy kárt fog csinálni és ezért még felelősségre is fogja vonni. Ez egyúttal Parik úrnak is szól.

2011. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%

"Ha mégis megtettem, ezek ellenére is, továbbra sincs jogom vergődni."


Megkérni,hogy távozzék azért van jogom.Nem de bár?

2011. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!