Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarja a jobbikosokat,...

Miért zavarja a jobbikosokat, hogy egyre több jobbikos megy ki külföldre dolgozni és élni?

Figyelt kérdés

#Jobbik #külföld. munka
2014. szept. 12. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a többsége lesz.rja, még meg is érti, kivéve ha a kivándorlós delikvensek onnét óbégatnak, böfögnek utána a leghangosabban, hogy "így az ország, úgy a magyarok".
2014. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy képzelem el az életemet hogy kimegyek dolgozni oda ahol több pénzt adnak, de nem azért kell nekem a pénz hogy aztán Ferrarival verjem a **** az utcán és 100000 emeletes palotát építsek, én is vállalkozni szeretnék hogy tudjak jó munkahelyet adni másoknak, nem magamért teszem. De ezt az életpályát rengeteg tanárom is elmondta, ők is fiatal korukban külföldön dolgoztak, majd hazajöttek. A hazaszeretet az nem olyan ahogy a liber. ek elképzelik, hogy aztán kopacra nyíratjuk magunkat és életünk végéig lengetünk egy zászlót az országban és ordibáljuk hogy vesszen trianon. Okosan is lehet csinálni, és sokkal több jó származik abból ha pénzel hazajövök hogy munkahelyeket teremtsek. Nem értem ezzel bárkinek is milyen baja van.



A cigányokkal kapcsolatban:

Szerintetek Magyarország miért vesztette el a területeinek 2/3-át? Azért mert más etnikumu népek többségbe kerültek (természetesen az akkori politikának, a világháború elvesztésének, és az atlanti országoknak is a hibája de ez is egy oka). Szóval részben hibásak az elődeink hogy hagyták hogy ezek a népek beköltözzenek az országunkba, és túlszaporodjanak minket.

De Ha nem veszitek észre most is ugyan ezt csináljuk, megengedjük hogy a cigányok túl szaporodjanak minket, ugyan azt a hibát követjük el ami miatt már egyszer elvesztettük az országunkat (nagyobbik részét). Most komolyan a hülye demokrácia elvei miatt kellene hagynunk hogy a cigányok elvegyék tőlünk ezt az országot? Lehet hogy most ők nem akarnak semmit elvenni, de ha 200 év múlva többségbe kerülnek ami szinte biztos akkor ugyan úgy ők is elkövetelik majd az országnak a 2/3-át, és ezzel a politikával ez így megy tovább amíg egy négyzetméternyi Magyar föld nem marad. És ki a franc nem szarja le hogy ez rasszizmus ha kipakolnánk őket? Most azért mert egy elcseszett politikai nézet ezt bűnnek vallja azért kellene mi átadjuk ezt a földet? Az őseinknek legalább még harcoltak érte, de hát ha Gyurcsány kormány lenne akkor még nem is harcolnának érte amikor a cigányok lázadnának.


Nem tudom megérteni a baloldali gondolkodást, egyszerűen ez önpusztítás, lehet látni nyugaton is hogy ez nem működik, ideiglenesen még megy-megy, de Amerikában is már több fekete diákot jegyeztek be mint fehéret, lassacskán ott is a négereké lesz a hely, ugyan úgy itt is.

Aki a baloldalra szavaz én csak azt látom hogy átadna a cigányoknak az országot 150-200 éven belül, nem védné meg a magyar földet, azt is hagyná hogy mind felvásárolják, ahogy látom annyit pofázna Oroszországnak hogy még gáz se lenne, és csodálkoznának ha az EU NYALÓ politika után amikor bárki megtámadja Magyarországot, tegyük fel az Oroszok akkor nem segít senki, ezt már 56-ban eljátszodtuk, lehetett látni, nem számíthatunk a nyugatra. És még csodálkoznak ha hazaárulónak hívják őket, ha ennyire nem fontos Magyarország jövője, ha ennyire nem fontos a haza akkor miért kell itt maradni? nyelvet mindenki tud tanulni, nekem is sikerült, pedig hát mindjárt látom ahogy kapom a piros kezeket mert mekkora hülye lehetek, és ellehet menni, ott tömb pénzt kaptok, vihogjatok vele a markotokba, de aki szeretné hogy a gyerekeire élhető országot hagyjon annak adjátok meg a lehetőséget, és TAKARODJATOK EL!!!

2014. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!