Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarja a jobbikosokat,...

Miért zavarja a jobbikosokat, hogy egyre több jobbikos megy ki külföldre dolgozni és élni?

Figyelt kérdés

#Jobbik #külföld. munka
2014. szept. 12. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Csak a szűkagyúakat zavarja.
2014. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Shai-Hulud ***** válasza:
53%
Mert fogynak az "Igaz Magyarok" :-D
2014. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
egyáltalán egy jobbikos minek megy külföldre? miért nem marad otthon, ha annyira odavannak a magyarságukkal? vagy ha már kijönnek, akkor miért a szerintük "mocskos nyugatra"? miért nem mondjuk a baráti oroszokhoz? ebből látszik, a jobbikosokat is a pénztárcájuk vezeti, nem a hazaszeretet. de ez eddig is nyilvánvaló volt.
2014. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Na erre a kérdésre sem fog válaszolni egyetlen jobbikos sem. De a válasz nagyon egyszerű. Mert a jobbikosok nagy része nem magyar, nem szereti Magyarországot, csak a romák miatt lettek jobbikosok. És ezzel nem a jobbikot vagy a romákat szidom, hanem csak kijelentem, hogy a jobbikosok legnagyobb részének nincs semmi hazaszeretete. és hogy miért mondák hogy oroszo. jobb mint a nyugat? Mert sok mindent mondanak, nem lehet rájuk adni. Legközelebb majd mást mondanak. Ilyenek ezek.
2014. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Valóban sok Jobbikos dolgozik külföldön, elég megnézi a Facebook oldalukon, sok szimpatizánsnak külföldi munkahelye van.


Én is külföldön dolgozom, a családom révén németül anyanyelvi szinten beszélek, angolul meg megtanultam.


Azért 2100 euró, mégis 2100 euró.Ennyit nekem Magyarországon nem tudnak fizetni, maximum ha felső vezető lennék.


De, a fizetést kivéve nem szeretem a nyugatot, bár Ausztria, ahol dolgozom még aránylag normális,a szakállas nőt leszámítva nem olyan romlott és őrült, mint Svédország vagy Nagy Britannia.


Ha Oroszország felajánlana magasabb fizetést, akkor ott is dolgoznék.


Viszont az életemet mindenképpen Magyarországon képzelem el, pénzre van szükségem, hogy felépítsem az életemet.

2014. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

"Azért 2100 euró, mégis 2100 euró.Ennyit nekem Magyarországon nem tudnak fizetni, maximum ha felső vezető lennék."


Ostobaság. Tudnak, csak nem akarnak, mert akkor kevesebb marad nekik.

2014. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

12:48!


1. Ha a szüleid révén anyanyelvi szinten megy a német, akkor te nem vagy magyar, úgyhogy ne Magyarországon akarj megöregedni.


2. Azt írod, pénzért elmennél Oroszországba is, ezzel egyértelműen neked nincsen hazád, hisz oda mész, ahol a nagy pénzt kapod. Egyszerűen lefordítva, te bizony megélhetési ku*va vagy, semmi több. Az ilyenek, mint te, eladnák az anyjukat is, majd vissza lízingelnék, csak mert úgy jobban járnál.



A kérdésre pedig, sok Jobbikos nem a hazáját szereti, csak épp a cigányokat utálja ezért lett Jobbikos. Ugyanis ezeknek a legfőbb ideológiája a cigányozás, zsidózás, mindössze hazaszeretet mázzal leöntve.

2014. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én Jobbikos vagyok,de nem zavar,mindenki úgy,és abból él meg ahogy és amiből tud.De honnan veszed hogy egyre több jobbikos megy ki? forrást linkelj mert ez így csak feltételezés.
2014. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Kedves 7.


Nem vagyok világpolgár, kikérem magamnak!


Azért keresek pénzt, hogy Magyarországon a későbbiekben összehozzak egy üzletet.Ezzel Magyarországnak csak jót tennék, növelném a GDP-t.


Igen, a cigányoknak van hozzá köze, hogy a Jobbikra szavazok.

Ausztriában az osztrák barátaim is azért szavaznak az FPÖ-re, hogy Ausztria egy osztrák állam maradjon, osztrák kultúrával, etnikummal, nyelvvel és ne egy multikulturális, epehányásos putri legyen belőle, ami se nem osztrák se nem európai.


Magyarországon, hasonló okokból szavazok a Jobbikra.Azt szeretném, ha megmaradna a magyar, illetve európai jellege és ne egy cigányputri legyen belőle.

Ennyi.


Ez egyszerűen Magyarország, magyarként, európaiként való a túléléséről szól.

2014. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

"Igen, a cigányoknak van hozzá köze, hogy a Jobbikra szavazok."


Ennyi. Akkor meg ennyit a jobbikról és a magyarságáról. Úgyis le leszek pontozva (ahogy a 4. hozzászólásnál is), még akkor is ha azt állítom, amit előttem egy jobbikos mondott.

2014. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!