Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a cigánypárt...

Szerintetek a cigánypárt (MCF) mennyi szavazatot fog elérni?

Figyelt kérdés

Tudom, h joguk van hozzá, de nem örülök nekik. Úgy tudom a lakosság kb 15 %-a. Ebből mennyi a szavazóképes, ha a gyerekeket nem számoljuk?

Van egy olyan sejtésem, h az Mszp-sek nyomják őket anyagilag. Amugy a cigányság szavaz a vezetőire, mert szerintem tudják, h az önkormányzatoknál tőlük lopják el a sok pénzt. Mit gondoltok minél jobban erősödik a Jobbik annál jobban erősödik a Cigánypárt is?


Ha ezek így bekerülnek a Parlamentbe, akkor tényleg lesz ott kakaskodás:)


Lassan mi leszünk a kisebbség, minket kell majd beintegrálni:(


Szerintem a 2010-es választásoknál, nem a Jobbik, hanem a Cigánypárt lesz a nagy meglepetés, és aztán meg mindenki foghatja a fejét.


Elszaporodnak, és átveszik a hatalmat.


Ha rossz irányba mennek a dolgok pár év mulva, már nagy számban lesznek bent a Parlamentben, mondjuk a képviselők fele, a másik fele meg külföldiek lesznek, nagytőkések, és nem Fidesz, meg Mszp álnéven fognak futni, hanem ugy h Izraeli Párt meg Usa Párt.


Na jó nem vizionálok tovább, de mondjatok vmi biztatót!


2010. jan. 18. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Már van cigánypárt is? :O


:(

2010. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Remélem semmit! Olyan korruptak, hogy hozzájuk képest az MSZP, meg a Fidesz minta polgárokból áll. Akkor lesz még népfelkelés, ha ők bejutnak.
2010. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Cigányokat az ország élére,OI OI OI.
2010. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Úgy tudom a lakosság kb 15 %-a."


Max. 6-8%, és a lakosság 2%-a vallja magát cigánynak.


"Van egy olyan sejtésem, h az Mszp-sek nyomják őket anyagilag"


A sejtés értelmetlen. Az MSZP-nek az lenne jó, ha a cigány szavazatokat begyűjtené, nem másnak adná. Az MSZP-nek elég gondot okoz a saját kampánya finanszírozása, nem fogja még az MCF-et is babusgatni.


"Lassan mi leszünk a kisebbség, minket kell majd beintegrálni:("


50 év múlva kb. 15% lesz a cigányok aránya.


"Szerintem a 2010-es választásoknál, nem a Jobbik, hanem a Cigánypárt lesz a nagy meglepetés, és aztán meg mindenki foghatja a fejét."


2009-ben is indult. Volt meglepetés?


"Elszaporodnak, és átveszik a hatalmat."


Rettentően beijesztett téged a bulvársajtó, ahonnan tájékozódsz.

2010. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15% biztos nincs az arányuk(szerencsére). 2001-ben például kb. 200000-en vallották magukat cigánynak ez kb. 2%. Mondjuk ennél biztos hogy több van én olyan 7-8%-ra tippelek. Egyébként a szavazási aktivitásuk nem túl nagy. A primitívek szavazatait megvásárolják a nagy pártok. Aki meg kicsit értelmesebb, az tudja, hogy az mcf sok mindent képvisel, csak a cigányok érdekeit nem.
2010. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
SZerintem hülye az a cigány is aki rájuk szavaz. Ezek nem épp a cigányság érdekeit képviselik.
2010. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De van annyi cigány!!! Nézd meg a Wikipédián! Az Mszp meg pont azért játszik össze velük, mert az a szavazó ae menjen a Fideszhez v a Jobbikhoz, úgyis a tagytőkét támogatja mindkettő/három. A 8 éves lakosztály 55% cigány! Csak ez persze nincs benne a médiában!


A mostani pártokat meg átnevezném:

Hazudósok Pártja,

Hűtlen kezelők Pártja,

Korruptak Pártja,

Önzők Pártja,

Hangemberek Pártja,

Nyirjuk ki a Hazát Pártja

Fogd be a pofád Párt,

Megszorítások Párt,

Építsük le az egészségügyet Párt

Árusítsuk ki az Országot Párt


Melyikre akartok szavazni?

2010. jan. 18. 22:00
 8/12 anonim ***** válasza:

"De van annyi cigány!!! Nézd meg a Wikipédián!"


Megnéztem a Wikipédián. Ott ez van:


"több mint 500 000 fő a magyarországi cigányok lélekszáma (kb. az összlakosság 5%-a). Mások 6-700 000 között becsülik a magyarországi cigányság számát, míg egyes roma értelmiségiek szerint ez a szám az egymilliót is eléri. (Lásd: Roma szociológiai tanulmányok, 1997.)"


Sehogy sem akar összejönni ez a 15%...


"A 8 éves lakosztály 55% cigány! Csak ez persze nincs benne a médiában!"


A 0-14 éves korosztályban van pl. a cigányok 37%-a. A 800 ezres becsléssel számolva ez 300 ezer cigány gyereket jelent. A 0-14 éves gyerekek száma Magyarországon kb. 1,6 millió. Tehát a 0-14 évesek körében 19% a cigányok aránya. Itt meg kell jegyezni, hogy a születésszám csökkenése miatt a cigányok aránya ezen belül jóval magasabb a 7-14, mint a 0-7 évesek körében.


Szóval az az 55% inkább 19%, de inkább még kevesebb...

2010. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sehogy sem akar összejönni ez a 15%...


Majd szavaznak 3szor. 1 millio szavazat...kezdesnek nem rossz!

2010. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Jobbikos (bér)provokátor kérdező


Volt egy ep választás, tetszik emlékezni? A roma összefogás pártja az szdsz-nél is kevesebb szavazatot szedett össze. Ennyit arról a népszerű közhelyről, hogy a romákat meg szokták vásárolni a választások előtt, és ők döntik el a helyzetet. A romák még az átlag magyarnál is apolitikusabbak.

2010. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!