Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet az igazság az Omegát...

Mi lehet az igazság az Omegát verő Taxis ügyben?

Figyelt kérdés

Video a nyilatkozatok. [link]


"Ahogy megírtuk, kórházba vitték az Omega két tagját, miután egy taxis brutálisan bántalmazta őket. Hétfő reggel a Class Fm reggeli műsorába telefonált be H. Zoltán, a budapesti taxis, aki megverte Benkő Lászlót és Debreczeni Ferencet. Állítja, a zenészek részegek voltak.... "


[link]


Mi lehet az igazság? Egyrészt az énekesek állandóan piálnak meg drogoznak, hogy bírják a tempót és mert ez az életük. A taxis meg miért ütné le ok nélkül a fuvarját ? Másrész pedig, ők a nemzet omegája és a szívünkbe fogadtuk őket. Kinek lehet igaza?


Lehet egy közös félreértés volt? Lehet az omegások is ittak plusz el akarták küldeni az érkező taxist aki késtt és annak ez nem tetszett? Vagy csupán le akarták ütni a taxist mert alig van fellépésük és valakin tombolni kell? A gesztikulációjukból, verbális kommunikációból mit vonsz le? Video fent?


2014. júl. 21. 21:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Láttátok a mostani koncertfelvételeket? Szegény "törött orrú" ciki arca olyan, mint mindig,pedig még csak egy hete törték össze a képét a "törött kezével/karjával" (mikor mi) meg simán végig dobolt két órát. LOL Na ennyi igaz abból, amit összehordtak! Gusztustalan vén idióták, csak rájuk nézek rosszul vagyok. Szép meg jó a zenéjük, de hogy a hetven éves vén barmok úgy öltöznek meg festik magukat, mint a 20 éves hímringyók.. Bozasztó! Az első perctől nem vettem komolyan őket, egyből röhögtem is egyet, mikor meghallottam a sztorit, hogy hé ezek azok, akik azt hiszik, hogy még mindig 20 évesek és olyan gusztustalanok?
2014. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Annak viszont a sértegetésre padlógázzal el kellett volna húznia, nem pedig verekedni."


Erről meg annyit, hogy ahogy írják "70 éveseket megverni nem szép dolog". Ha egy hetven éves okoskodik úgy neked, hogy derékig bent lóg a taxiban, a másik meg nyitogatja rád az ajtót, akkor nem nagyon tudsz elhajtani, mert akkor még meg is halnak a kocsi alatt az biztos.

2014. júl. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!